Шокуючі способи роздобути гроші Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2014 14:34 · Розділ: Авто-мото

Коли ми потрапляємо в екстремальну ситуацію, наші мізки починають працювати в особливому режимі, мобілізуючи всі ресурси для подолання проблеми. А у людей, для яких відсутність грошей – ситуація не те що екстремальна, а по-справжньому критична, звивини починають працювати в певному руслі, намагаючись вирішити запитання, де роздобути гроші.

Якщо життєві обставини склалися так, що готівка знадобилася вам несподівано і вже, ви завжди можете знайти спосіб поповнити свій гаманець, навіть якщо знаходитеся в іншому місті, наприклад.

Однак цей спосіб вирішення нагальних фінансових проблем підійде далеко не всім: як-не-як, позичені в Інтернеті гроші таки доведеться віддавати. А чимало екземплярів хочуть легкого хліба, вигадуючи все нові способи не зовсім законного, але пасивного, заробітку. І їхній винахідливості можна лише позаздрити.

Гляньмо, приміром, до чого додумалася Венді Веркіт, мешканка американського штату Теннесі. Коли її троє дітей захворіли на вітрянку, вона вирішила продавати через Інтернет… вірус вітряної віспи. І батьки охоче купували льодяники, тож Венді могла б загрібати гроші лопатою! Але її бізнес швидко прикрили через його незаконність.

Справа в тому, що багато батьків переконані (і так твердить медична статистика), що в дитячому віці захворювання вітрянкою переноситься набагато легше, ніж в дорослому. При цьому в людини виробляється пожиттєвий імунітет, і, перехворівши вітрянкою в дитячому віці, ви маєте гарантію, що коли виростете, хвороба обійде вас стороною. Тому-то батьки й купували вірус за цілих 50 доларів.

Американка збрехала, що в неї рак
Американка збрехала, що в неї рак

Зіграти на людському співчутті вирішила Джеймі Лінн Толе, мешканка штату Арізона, яка мріяла збільшити свої невеликі груди. Вона почала розповідати всім, що медики діагностували у неї рак молочної залози, а грошей на операцію у неї нема. Джеймі навіть відкрила свій сайт для збору пожертвувань, назбиравши в кінцевому підсумку вісім тисяч доларів.

Після цього вона таки втілила свою мрію в життя, вставивши в груди імпланти, однак її було викрито, і тепер американка красуватиметься своїм новим бюстом хіба що перед співмешканкам та наглядачками однієї з американських в’язниць.

Куди гуманніше вчинив Джеймс Верон – літній чоловік, зрозумівши, що у нього на лікування та операції не вистачить грошей, вирішив змусити зробити це державу. Дізнавшись, що держава повинна оплатити операції та лікування ув’язненим, він вирішив "запроторитися" до в’язниці на якихось три роки – щоб підлікуватися і поправити здоров’я. А щоб потрапити до в’язниці, Джеймс вирішив пограбувати банк – він вимагав у працівників банку суму в… один долар. Поліція заарештувала чоловіка, відправивши його під суд, але сума виявилася настільки сміхотворною, що його навіть не захотіли садити до в’язниці, обмежившись тільки штрафом.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.