Хто спілкується в соцмережах? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 17.10.2014 14:18 · Розділ: Суспільство

Хто тільки не спілкується в соціальних мережах? Це і намагався вияснити сервіс ImhoNet. Він розмістив в соціальних мережах свої питання і намагався почути на них відповіді. Відгукнулися як не дивно, більше 200 тисяч людей, які «зависають» у Twitter, Facebook і "ВКонтакте".


Отже, двы третіх взагалі не хочуть «світитися», тобто виступати на публіці. До речі, тотальна більшість опитаних належать до соціальних «низин» (не мають ані холодильника, ані пральної машини, ані власної квартири, але лише мріють про них). Якщо на те пішло, то важко уявити «бомжа», який інтенсивно спілкується в соцмережі, не маючи нічого, крім ноутбука. Може, йому варто завести власну справу і замовити послугу «бухгалтерские услуги физическим лицам» і розпочати власний бізнес, або по-просту «не вимахуватися».

Тим не менше, дві треті опитаних володіють іноземними мовами. Вони радо подорожують: більше третини – раз у кілька місяців, а п’ята частина – взагалі щомісяця. Питається, навіщо їм узагалі холодильники і телевізори?

Бажає залишати ліпшим і їх активна позиція: на громадські збори ходить менше, ніж п’ята їх частина, а на вибори піде тільки половина з них.

Хоч вони читають книги, але не всі. Третина читає дві-три книжки в місяць, чвертина – більше трьох екземплярів художньої літератури. Коли випадає вільна хвилина (між спілкуванням в соціальних сітях (?)), вони воліють піти на концерт любимої групи (половина з опитаних), аж п’ята частина піде в театр, а десята – на природу. Телевізор для них - так собі, десь колись на нього глипнути і дізнатися, принаймні, про свіжі новини.

В мережах не видко, хто що носить, тому їхні постійні відвідувачі не особливо шанують брендові марки взуття. Так само вони відносяться і до всяких гаджевих новинок. Вони ліпше почекають, коли вони дешевіють.

Цікаво, що половина користувачів мереж вважають себе котами, які, як відомо, гуляють самі по собі (було і таке питання), кожен шостий ідентифікував себе з собакою. Проте 40 відсотків не мають домашніх тварин, зате третина тримає котів.

Трохи більше двох третіх користувачів мережі вважають, що вже чогось досягли в житті, хоча більшість сподіваються, що все попереду.

Співставивши всі відповіді, можна припустити, що на анкету, запропоновану ImhoNet, відповідали молоді люди, які поставилися до опитування як до чергового розіграшу, прийинятого в їхньому середовищі. Інакше, вимальовується досить дивний портрет відвідувача інтернет-мережі. Зі всього сказаного, постає просунутий «бомж», який володіє мовами, але не має навіть холодильника і носить при собі зачитану книжку, знайдену на смітнику. Тим не менше, він має або ноутбук, або айфон, і навіть котятко збоку. Ось і вір тепер всяким опитуванням.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.