Собака на прізвисько Бодхі став високооплачуваною моделлю чоловічого одягу Автор: lesya · Опубліковано: 16.10.2014 10:35 · Розділ: Природа

Для того, щоб рекламувати дороге брендове чоловіче вбрання, не обов’язково володіти ідеальним тілом, розвиненою мускулатурою та зовнішністю Аполлона або мачо. Досить бути просто... собакою.

Так, недавно один красень-собака породи сіба-іну на прізвисько Бодхі став справжньою інтернет-сенсацією - після того, як його господарі спустили свого вихованця з прив'язі в світ високої моди. Тепер собака став не лише знаменитим, але й вважається найбільш високооплачуваною моделлю чоловічого одягу.

Куди там Девідам - Бекхему чи Ганді, якщо в світ чоловічої моди увірвався новий ватажок - пес на прізвисько Бодхі.

На момент слави Бодхі вже виповнилося чотири роки. Його аккаунт в Instagram назбирав сто сорок шість тисяч підписників – очевидно, людям до вподоби Бодхі, який позує в костюмах, краватках та окулярах.

Власники собаки, двадцятидев’ятирічний Дейв Фунг (Dave Fung) та двадцятисемирічна Єна Кім (Yena Kim) розповіли, що вперше нарядили свого улюбленця заради забави, і вони навіть сподіватися не могли на таку пристрасну увагу з боку знаменитих світових брендів.

Молоді люди розповіли, що одного суботнього полудня вони добряче занудьгували, і вирішили приміряти на свого домашнього улюбленця чоловічий костюм. Та лише вони натягнули на нього вбрання та окуляри, як собака почав їм позувати!!!

«Виглядав він дуже дивно і кумедно - як незрівнянний містер Фокс, тож нам захотілося жартома розмістити його фото на Facebook і в Instagram», - розповіли господарі собаки-моделі.Спершу користувачі Мережі не повірили, що перед ними дійсно фотографії собаки, а не вмілий фотошоп. Далі на голови власників посипався шквал критики – мовляв, навіщо мучити тварину, їй же незручно чоловічому одязі!

Але далі до обговорень приєдналися інші користувачі, які почали давати поради, наприклад, яку краще краватку підібрати до того чи іншого костюма.

Лише тоді молоді люди зрозуміли, що їхня ідея виявилася вдалою. Та справжній екстаз спіткав їх тоді, коли такі відомі світові бренди, як Salvatore Ferragamo і ASOS, попросили, щоб собака став їхньою моделлю і уклали з його господарями контракт!

Єна та Дейв звільнилися з роботи і стали агентами свого собаки. Паралельно вони вирішили випустити лінію вбрання для собак – з сорочками, краватками і піджаками, а частину виручених коштів вони віддають на благодійність, допомагаючи тваринам, які опинилися в біді.

Джерело: http://fedpost.ru/foto/46370-sobaka-stala-vysokooplachivaemoj-modelyu-muzhskoj-odezhdy.html

Інші новини розділу