У Китаї жебрак, розбагатівши, повернув 160 000 доларів за порцію локшини Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2014 23:09 · Розділ: Життя

Силі духу деяких людей можна лише позаздрити – поки одні, скаржачись на життя, роки кладуть на те, щоб хоч трохи примножити свої доходи та сяк-так звести кінці з кінцями, інші демонструють надлюдську витримку і віру в себе, вибираючись з самого дна суспільної клоаки в ряди успішних світу сього.

Неймовірну силу духу продемонстрував недавно один китаєць – чоловік, який колись жив у злиднях і змушений був жебракувати на вулиці, розбагатів, і повернувся, щоб віддячитися тій жінці, яка тоді, двадцять років тому, допомогла йому стати на ноги. Китаєць, який твердить, що саме завдяки цій жінці він і розбагатів, запропонував своїй рятівниці один мільйон юанів (сто шістдесят тисяч доларів) – в якості подарунка.

Ця зворушлива історія сталася у Китаї, а почалася вона ще два десятиліття тому, у 1993-му, коли сімнадцятирічний Хе Ронфен змушений був просити милостиню на вулицях міста Тайчжоу в китайській провінції Чжецзян – лише так він міг врятувати свою злиденну сім'ю від голоду.

«Ми разом з друзями приїхали в Тайчжоу, щоб влаштуватися на роботу, але нам не пощастило і в кінцевому результаті ми опинилися на вулиці без копійки в кишені, голодні та босі, - згадує тепер Хе. - Ми були на самісінькому дні, втративши всю надію та не бачивши ніякого виходу, поки перед нами не з'явилася ця молода жінка».

Жінку звали Дай Зінфен (Dai Xingfen). Вона підійшла до хлопців, і чомусь їй стало шкода цих юних невдах. Тоді жінка розповіла, що разом зі своїм чоловіком керує невеликим закладом, що займається продажем локшини. Вона запросила підлітків до своєї скромної квартири, нагодувала їх локшиною, нагріла води, щоб вони змогли помити свої поранені і вкриті пухирями ноги, і повкладала друзів спати. А далі жінка зателефонувала всім своїм знайомим, врешті-решт знайшовши хлопцям роботу в іншому місті.

Ще вона навіть дала трохи грошей хлопцям на проїзд, і побажала стати хорошими людьми.

Серед жебраків попадаютьс дуже благородні люди (фото з сайту www.yaplakal.com)
Серед жебраків попадаютьс дуже благородні люди (фото з сайту www.yaplakal.com)

Ронфен розповів, що тоді жінка сказала, що це нормально не мати багато грошей, головне, щоб ви завжди хотіли стати добрими людьми. Власне, ця порада і стала для китайця найціннішою з усього, що хлопці почули. Він також додав, що ніколи не забував ні її порад, ні її частування.

Хе почав з того, що працював в меблевому бізнесі. Згодом він став успішним підприємцем в місті Шеньян, розташованому в китайській провінції Ляонін.

Однак не дивлячись на те, що йому таки вдалося досягти успіху, бізнесмен не забував про жінку, яка фактично врятувала його від голоду та вселила надію. Розбагатівши, китаєць вирішив розшукати її, і вже через кілька днів успішний бізнесмен та його рятівниця, якій сьогодні виповнилося сорок п’ять, зі сльозами на очах обіймалися.

Щоб хоч якось віддячитися жінці, він вручив їй подарунок – один мільйон юанів. Але та відмовилася, взявши у Хе тільки необхідні їй ліки.

«Він зворушив мене до сліз і неабияк здивував, але я не могла взяти цих грошей, адже я не допомагала їх йому заробляти», - додала Хей.

Джерело: http://fishki.net/1315962-razbogatevshij-niwij-vernul-160-000-za-porciju-lapshi.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.