Семисантиметрова п'явка місяць прожила в носі британки - та ні про що не здогадувалася Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2014 18:10 · Розділ: Життя

Судячи з того, на які дивовижні наукові дослідження зважуються часом британські учені, просте британське населення теж є трішки дивакуватим. Яскравим підтвердженням тому стала одна молода британка, у якої в носі поселилася п’явка завдовжки сім з половиною сантиметрів. І не просто поселилася, а ще й прожила там цілий місяць, і прожила так, що господарка носу абсолютно ні про що не здогадувалася.

За попередніми припущеннями, непрошеною гостею британка обзавелася під час подорожі по Південно-Східній Азії.

Двадцятичотирьохрічну мешканку Единбургу на ім’я Даніела Ліверані протягом кількох останніх тижнів турбували кровотечі з носа. Однак дівчина списувала їх на аварію – трохи раніше дівчина, катаючись на мотоциклі, потрапила в незначну дорожньо-транспортну пригоду, тож вирішила, що кровотеча є наслідком аварії, під час якої в неї і тріснув капіляр.

Однак На минулому тижні, приймаючи душ, Ліверані з жахом усвідомила, що згусток крові і капіляр, який весь цей час заважав їй дихати – не що інше, як якась жива істота!

Глянувши в дзеркало, британка помітила, що з її носа стирчить щось чорне, і воно звивається, до того ж має кільцеві сегменти.

Британка цілий місяць думала, що п'явка - згусток крові. (фотографію взято з сайту http://www.bbc.co.uk/russian/society/2014/10/141013_catholic_synod_gays)
Британка цілий місяць думала, що п'явка - згусток крові. (фотографію взято з сайту http://www.bbc.co.uk/russian/society/2014/10/141013_catholic_synod_gays)


Дівчина негайно звернулася за допомогою до медиків – і вони дістали з її носа за допомогою затискачів і сегментів довжелезну п’явку.

Протягом тривалого часу Ліверані переконувала себе, що її ніздрю заблокував згусток крові. Підозр у неї не викликало навіть те, що цей «згусток» час від часу ворушився.

Подивитися правді у вічі дівчина наважилася лише після того, як він показався з ніздрі.

«Я вийшла з душу, протерла запітніле дзеркало, глянула на себе уважно і помітила на тій штуці, що стирчала з моєї ніздрі, кільцеві сегменти», - розповіла дівчина журналістам.

Ліверані зізналася, що, скоріше за все, п’явка забралася до її носа приблизно місяць тому, під час її подорожі по В'єтнаму та Камбоджі. Можливо, навіть під час купання в місцевих водоймах.

Напевне, британці пощастило добряче оздоровитися за цей час, адже лікування п'явками ще й сьогодні досить популярне в світі і вважається доволі ефективним при певних захворюваннях.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/uk/2014/10/141013_leech_in_nose

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.