Microsoft дозволить на розумних годинниках писати від руки Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2014 14:14 · Розділ: Нові технології

Ми настільки звикли до комп’ютерів, які так міцно увійшли в наше життя, що іноді може видатися, ніби в недалекому майбутньому людство розучиться писати від руки.

Так, якщо двадцять чи навіть десять років тому ми від руки записували в записники потрібну інформацію, писали листи чи передавали записки, то сьогодні все це ми друкуємо в телефонах, комп’ютерах та планшетах.

І хоча поки що дітей в школі ще навчать писати від руки, то де гарантія, що через два-три десятиліття, коли технології здешевлять ся настільки, що стануть доступні кожному, і вони не почнуть набирати на клавіатурі конспекти, вправи та вирішувати уроки?

Поганого в цьому, з одного боку, немає нічого, але з іншого… Як же втрачається з масовим розповсюдженням комп’ютерного набору та індивідуальність написаних від рук записок! Кудись дівається і психологія почерку, і ті емоції та відчуття, що доносилися до нас рядками, написаними нервово дрижачою рукою…

І ось недавно компанія Microsoft запропонувала унікальну технологію, яка дозволить хоча б на крок наблизитися до створення інструменту, що б дозволив передавати всю індивідуальність почерку кожного з нас через комп’ютерні технології.

Виробник оновив додаток OneNote, у якому тепер з’явилася підтримка рукописного тексту. Цей додаток використовується в розумних годинниках під управлінням Android Wear.

Оновлений додаток OneNote, як зазначається в описі програми, дозволяє залишати записки та нагадування в різноманітних форматах. Це може бути текст, списки, фото і ще всілякі інші штучки. Повідомляється, що програма буде доступною на кількох платформах, серед яких і Android Wear, розроблена Інтернет-гігантом Google спеціально для розумних годинників.

Розроблений модуль Analog Keyboard for Android Wear додаватиме до набору інструментів наручних годинників спеціальну клавіатуру, за допомогою якої ви і вводитиме символи, просто накреслюючи відповідні знаки на екрані.

Таким чином, гаджет зможе «зчитувати» рукописний текст.

Нагадаємо, що перші пристрої під управлінням Android Wear випустили компанії Motorola, LG, Samsung та Asus. А в Інтернеті з’явилося відео, на якому можна побачити, що ж собою являє новітня технологія та як саме працюватиме годинник, зчитуючи тексти, написані від руки. «Героєм» експериментального ролику став розумний годинник Motorola Moto 360.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/13/mssmartwatch/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.