Австрієць міняє двоповерховий цегляний особняк у США на iPhone 6 Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2014 19:27 · Розділ: Події у світі

Щоб купити омріяний гаджет у Китаї продають органи, новонароджених та здають в оренду власних дівчат. Американці йдуть іншим шляхом – вони готові позбутися даху над головою заради нового iPhone 6.

Так, недавно один чоловік вирішив поміняти двоповерховий особняк, розташований у Детройті, на новесенький iPhone 6.

Оголошення з’явилося недавно на сайті агентства нерухомості, і, як розповіли ріелтори цього агентства, воно є справжнім.

Так, ви можете виміняти цей особняк за новенький iPhone 6 Plus, або ж купити за символічну суму, яка, очевидно, повинна дорівнювати вартості нового пристрою.

До речі, будинок, що міняється на смартфон, це не якась там розвалюха, а цілком нормальний, добротний, цегляний особняк з двома поверхами та трьома спальнями. Ось лише розташований він у Детройті, що й стало його основною бідою.

Спершу власник нерухомості виставив особняк на продаж, заправивши за нього всього п’ять тисяч доларів. Однак покупців так і не знайшлося – Детройт оголосив себе містом-банкротом, тому все місцеве населення, навпаки, намагається винести звідси ноги.

В результаті в серпні продавець знизив ціну до трьох тисяч доларів, однак і після цього бажаючих придбати нерухомість в місті не знайшлося. Аж тоді відчайдушний продавець вирішив обміняти дім на смартфон.

«Це оголошення справжнє. Мій клієнт проживає за кордоном, і він доручив мені цю угоду. За будинок він хоче iPhone 6 Plus або iPad з об'ємом пам'яті в тридцять два гігабайти», - пояснює ріелтор. Власник нерухомості, ім’я якого не розкривається, мешкає в Австрії, а в самому Детройті він ніколи не жив.

Будинок чоловік придбав чотири роки тому за сорок дві тисячі доларів, сподіваючись здавати його в оренду. Та, як згодом виявилося, в занепадаючому Детройті ніхто не захотів орендувати помешкання, і чоловік так і не відбив своїх грошей. Більше того, він дізнався, що попередній продавець придбав нерухомість всього на два тижні раніше за не цілих одинадцять тисяч, і добряче нагрівся на іноземцеві.

Скидається на те, що зовсім скоро чоловікові таки вдасться розпрощатися з ненависним домом: в агентство нерухомості вже почали надходити пропозиції від місцевого населення. Одна жінка вирішила, що пустить дім на дошки, а ще один чоловік запропонував обміняти дім на попередню версію гаджета - iPhone 5. Ще два кандидати запропонували за будинок суму у вісімсот п’ятдесят та сімсот доларів відповідно.


Інші новини розділу