Прихована камера покаже, скільки людей за день дивиться на ваші груди Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2014 17:50 · Розділ: Життя

До чого тільки не додумаються жартівники, щоб повеселити народ та й самим прогнати поганий настрій! Недавно вони навіть додумалися помістити поміж жіночі груди приховану камеру, щоб тільки зафіксувати, скільки ж поглядів за день ловлять на собі привабливі жіночі груди…

І що цікаво: гарний бюст привертає увагу не лише чоловіків, але й жінок (не представниць сексуальних меншин, що було б занадто очевидно).

Відповідний експеримент проводився компанією Nestle. В рамках цього «дослідження» жінці, що зголосилася підтримати затію, встановили в бюстгальтері камеру. Додамо, що бюст в героїні експерименту охайний і привабливий, однак не настільки великий, щоб привертати увагу розмірами. Та все ж поглядів, звернених саме в бік бюсту, камера зафіксувала чимало. А ще вона зафіксувала інший цікавий факт – чоловіки набагато вправніше приховують свої погляди, кинуті на груди, аніж жінки.

До речі, під час експерименту жінці не потрібно було ні трясти грудьми, ні тертися ними до перехожих, ні якимись іншими нескромними методами привертати до себе увагу – просто звабливе декольте і звичайні заняття у вигляді прогулянки містом чи ще щось в цьому дусі :-).

Що ж стосується жіночого бюсту, то з ним пов’язано дуже багато цікавого. А оскільки вони – не лише жіноча краса, але й важливий орган, вчені проводять все нові дослідження, намагаючись пролити хоч трохи світла на таємницю жіночих грудей.

В рамках одного такого дослідження вони з’ясували, що найбільш пишногруді жінки живуть в Сполучених Штатах, адже відсоткова частка мешканок з розміром грудей, що перевищує трієчку, тут складає 20 відсотків. Хоча, з іншого боку, тут все може бути зв’язаним з ожирінням, показники якого по Америці одні з найвищих у світі. Так, саме цим можна пояснити такий великий відсоток пишногрудих американок, адже, як з’ясували інші вчені, кожен зайвий кілограм додає жіночим грудям біля двадцяти грамів ваги, а значить, і розмірів.

Чоловіки люблять позазирати на жіночі груди (фото з сайту http://glistof.net/publ/jumor/muzhiki_pjaljatsja_na_grud_20_foto/1-1-0-330)
Чоловіки люблять позазирати на жіночі груди (фото з сайту http://glistof.net/publ/jumor/muzhiki_pjaljatsja_na_grud_20_foto/1-1-0-330)


І якщо сьогодні багато жінок мріють збільшити свій бюст у розмірах, то ще донедавна японки, навпаки, намагалися приховати наявність грудей: так, відсутність об’ємів у японських жінок вважалася верхом сексуальності, тому дівчатам, щоб приховати те, чим нагородила їх природа, іноді доводилося перетягувати грудну клітку туго полотном.

Джерело: http://blognews.am/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.