У Мексиці ведучого вбили під час прямого ефіру Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2014 15:37 · Розділ: Кримінал

Розгул криміналу в Мексиці переступає всі межі – недавно тут в прямому ефірі було вбито радіоведучого. Трагедія сталася кількома днями раніше в місті Масатлан штату Сіналоа.

Атіл Роман Тірадо (Atilano Roman Tirado) був досить відомим громадським активістом, і щотижня він проводив радіопрограму на радіостанції Fiesta Mexicana.

В день своєї загибелі Тірадо, як завжди, розпочав ефір. В той же час двоє злочинців увірвалися до радіостанції і запитали, де їм відшукати Тірадо. «Адміністратор попросив їх почекати, поки Тірадо звільниться, однак вони його ослухалися, штовхнули двері й увійшли досередини», - розповідає журналістам директор радіостанції Сергіо Онтіверос (Sergio Ontiveros).

Один з бандитів залишився зовні, щоб стерегти двері, інший увійшов досередини, звідки пролунало два вистріли – одна куля влучила активісту в голову, друга – в груди, і його одразу ж забрали до лікарні, де він і помер.

В правоохоронних органах Мексики розповіли, що це перше вбивство, скоєне під час прямого ефіру. Хоча в минулому році в схожий спосіб було вбито мексиканського депутата: під час того, як член парламенту штату Мічоакан Освальдо Есківель Лукатер (Osbaldo Esquivel Lucatero) давав інтерв’ю одному репортеру, перебуваючи в себе в автомобілі, на нього напало четверо озброєних мачете чоловіків, в результаті чого Освальдо загинув.

Тірадо вбили в прямому ефірі (фото з mexiconewsdaily.com)
Тірадо вбили в прямому ефірі (фото з mexiconewsdaily.com)

Прокурор Марко Антоніо Ігера (Marco Antonio Higuera) повідомив, що на даний час слідство триває, і поліція сподівається розшукати злочинців. Для цього було переглянуто записи, зняті камерами спостереження, однак поки що ніяких результатів всі ці заходи не дали.

Кому насолив Тірадо, достеменно невідомо. Однак радіоведучий очолював групу з восьми сотень місцевих мешканців, що займалися сільським господарством.

Декілька років тому, коли в регіоні будували греблю, їхні землі були сильно затоплені, що потягло за собою чималі матеріальні збитки. Ось Тірадо й вирішив заручитися підтримкою таких, як він сам, щоб врешті-решт домогтися матеріальної компенсації за понесені збитки.

Тірадо не просто говорив про це в прямих ефірах, але й організовував марші протесту та перекривав дороги, що, очевидно, й не спообалося комусь із винуватців затоплення.

Що ж стосується Мексики, то ця країна на даний час належить до найбільш "бандитських" країн світу.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/14/mexica/

Інші новини розділу