Найменші квартири у столицях світу Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2014 14:29 · Розділ: Цікаві факти

Є люди, які просто мріють мешкати в столиці. Весь цей шум мегаполісу, шалений темп життя, городяни, що снують туди-сюди у своїх повсякденних справах – без всього цього вони просто існувати не можуть. Ось лише на заваді може стати відсутність житла – квартири в столицях усіх країн коштують дорого.

Звісно, можна винайняти чи купити житло десь в передмісті столиці. Та для тих, кому хоч кіл на голові теши, але подавай столицю, передмістя - не варіант.

Найбільш спритні знаходять вихід – купують крихітні квартири, облаштовуючи їх таким чином, щоб вони ставали зручним і затишним куточком чи тимчасовим пристанищем: ліжко-трансформер, письмовий стіл чи зеркало в гримерную - це все, що вам потрібно.

Чимало крихітних квартир у столиці Японії Токіо. В цій країні дуже гостро стоїть проблема з нестачею місця, отож вільний простір тут ціниться дуже дорого.

Це - квартира у Токіо
Це - квартира у Токіо

У цій країні квартири мають строго певну форму та розміри, які вимірюються спеціальними одиницями – татамі. Розмір одного татамі – дев’яносто на сто вісімдесят сантиметрів.

Тут є чимало квартир, площа яких складає всього три-чотири татамі – десь так шість квадратних метрів. Часто в цих житлових «крихітках» навіть немає душу, а мешкають тут бідні студенти.

А ось японці, які заробляють, мають можливість винайняти квартиру більших розмірів – десь так шість татамі на одну особу. Вартість цього задоволення - $ 300-400 на місяць.

Ще одна крихітна квартира є у Лондоні – її площа складає всього сім з половиною квадратних метрів. Кілька років тому за неї заправили сто чотирнадцять тисяч євро, і, повірте, охочих її купити знайшлося чимало.

А у Нью-Йорку за сім сотень доларів можна винайняти квартиру, розташовану на… Манхеттені, в районі Upper West Side. Недорого, скажете ви? Може, й так, для цього району, та якщо врахувати, що площа апартаментів – всього 8,3 квадратних метри, то можна змінити свою думку. Ліжко в цій кімнаті розташоване попід самою стелею.

Помешкання на Манхеттені
Помешкання на Манхеттені

Чимало крихітних помешкань і в Парижі – тут спритні і вмілі французи примудряються розташувати на дванадцяти квадратних метрах двоспальне ліжко, барну стійку, організувати робоче місце, а всі дрібнички розмістити на стелажах – все це стає можливим завдяки використанню меблів-трансформерів. Оренда цієї квартири обійдеться в якихось там 600-1000 доларів на місяць.

Паризька крихітка
Паризька крихітка

Інші новини розділу