Принцу Уїльяму і Кейт Міддлтон урвався терпець Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.10.2014 14:18 · Розділ: Події у світі

Належність до світу сильних цього зумовлює певні незручності та зобов’язання для представників так званої еліти.

Подробиці їхнього приватного життя не залишають байдужими домогосподарок всього світу. Задовольнити таку потребу для таких «шанувальників» готові папараці всіх мастей і рівнів, використовуючи для цього весь арсенал відео- і фототехніки, пристроїв для підслуховування та інших «шпигунських» новинок. Так вже виходить, що техніка, створена для добрих справ, наприклад, відеонагляд за ходом виробництва, для забезпечення безпеки в крамницях і т.п.(замовити щось подібне можна на сайті http://www.dssl.ru/products/benefits/mounting.php монтаж систем видеонаблюдения), має і свій зворотній бік.

Ще й досі, незважаючи на майже два десятиліття, які минули з часу загибелі принцеси Діани, світ не може оговтатись. Тоді, як відомо, в цьому звинувачували якогось папараці, який просто проходу їй не давав і все намагався зазирнути під її спідницю.А тепер, наче якийсь злий рок переслідує королівську сім’ю Великобританії, під пильне стеження потрапив однорічний син принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

Цікавість до маленького принца Джорджа з боку громадськості цілком зрозумілий, і це прекрасно усвідомлюють в Букінгемському палаці і намагаються ставитися до цього терпимо. Адже підвищена публічна увага з боку засобів масової інформації і громадськості – це також один із аспектів його спадку, якого не уникнути. Монарша сім’я, щоб задовольнити такий інтерес до нього, час від часу оприлюднює його офіційні фотографії, розповідає про його здоров’я і уподобання.

Так, майже сенсацією стала інформація про те, що одинадцяти місячний малюк Джордж почав боятися купатися. Про це в своїй невеликій прес-конференції 9 липня цього року, влаштованій після його участі в дайвінгу з 8-мирічними членами клуба British Sub-Aqua Club, повідомив, зокрема, принц Вільям. Але одна річ, коли про це сказав сам тато, і якби це на загальний огляд винесла «жовта» преса.

Та недавно терпець герцогу і герцогині Кембріджським урвався і вони змушені були на початку жовтня «застосувати серйозні юридичні кроки» до одного з фотографів. Аж занадто наполегливий «літописець» життя майбутнього володаря престолу просто по п’ятах переслідував дитину впродовж тривалого часу. Поки він ще малий, то має право на звичайне дитинство, чи гуляє він з нянечкою в центральному лондонському парку, чи займається якимись іншими справами, - вважають в королівській сім’ї.

На разі, «папараці» попереджено, його попросили більше не надокучати. Хоч Букінгемський палац і не повідомляє про особистість фотографа, але відомо, що він уже не перший рік «переслідує» членів Віндзорської династії.


Інші новини розділу