Комунізм буде, але аж у 28-му столітті Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.10.2014 14:15 · Розділ: Суспільство

Так вже влаштована людина, що її завжди цікавлять якісь чудасії, пророцтва і тому подібне. При чому, це виходить за рамки практичної і повсякденної допитливості і зовсім не має, в результаті, якихось реальних наслідків. Психологи стверджують, що таким чином людина ховається, втікає від повсякденних клопотів і проблем, намагаючись хоч якось відволіктися від них.

Список таких цікавинок завжди на вістрі уваги громадськості, і до таємниць єгипетських пірамід, Бермудського трикутника, НЛО, час від часу додаються свіжі сенсації. В цьому переліку давно вже посів своє почесне місце «Філадельфійський експеримент». Тоді американським вченим вдалося відкрити перехід в інші виміри, хоча вони йому і самі були не раді, а знаючи наслідки наперед, воліли би, напевно, щоб була здійснена врезка замков в металлические двери, які б не дали можливість відбутися цьому жахіттю.

Нову хвилю цікавості до подій 1943 року викликало інтерв’ю якогось Ала Білека, яке недавно з’явилося у Всесвітній павутині. Він свого часу ніс службу на військовому есмінці DE 173, який 13 серпня і став основним об’єктом Філадельфійського експерименту. Тоді американці інтенсивно експериментували з надпотужними електромагнітними полями, намагаючись відкрити незнані досі їх можливості, зокрема, ефект невидимості і телепортації. На відміну більшості екіпажу, Алу Белеку вдалося уникнути їхньої сумної долі, а натомість побувати в майбутньому – біля шести тижнів в 2137 році і аж два роки в 2749-ому, потім знову –в 2133 і повернутися в назад 1983-го. В крайньому разі, кінець світу відкладається на непевний час, хоча, судячи з його розповідей, нічого втішного в найближчі десятиліття нас не чекає.

В 22-ому столітті він весь час свого перебування був у госпіталі, де його за допомогою вібрації і світла лікували від отриманої дози радіації. Всі свої відомості він почерпнув з пізнавальних телепередач і новин з лікарняного телевізора.

Проблеми, як він стверджує, почалися десь у наші часи, коли у світі поволі почав встановлюватися Новий Світовий Порядок, в результаті чого виникла війна між США, Європою і Росією, Китаєм. Багато міст було знищено. До цього додадуться глобальні кліматичні зміни і зсув магнітних полюсів. Багато території зникло під хвилями Світового океану. Ще в 2137 році існувало щось подібне на часткове військове положення, а населення світу становило 300 мільйонів людей.

В 28-столітті людство зуміло подолати територіальну кризу, створивши міста, що плавали океаном. Порядок і добробут підтримував гігантський кристалічний штучний інтелект, з яким кожен із громадян міг спілкуватися телепатично. Життєві блага розподілялись рівномірно між усіма членами суспільства.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.