Вражаючі скульптури з олівців Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.08.2009 10:07 · Розділ: Культура

Американський митець, Джен Маестро, створила дивну серію скульптур з кольорових олівців. Нещодавно вона завершила роботу над створенням морського їжака.

Фото взято з сайту vittoriaslam.livejournal.com
Фото взято з сайту vittoriaslam.livejournal.com

При створенні скульптур, 49-річна Джен нічого крім олівців не використовує. На кожен шедевр затрачується близько двох місяців, адже, в кожному олівці необхідно просвердлити дірочку, щоб скріпити їх разом. А в кожній такій композиції олівців - сотні. Проте, Джен в захопленні від своєї роботи; їй подобається використовувати промислові матеріали для створення гнучких форм, що імітують об'єкти природного середовища та тваринного світу.

Маестро почала працювати з олівцями 10 років тому, коли ще навчалася в Інституті мистецтв в штаті Массачусетс. Зараз вона їздить по всій країні з виставками своїх робіт. Роботи скульптора дуже популярні серед колекціонерів та інших любителів нетрадиційного мистецтва, а вартість її крихких скульптур сягає 5 000 дол.США.

Варто погодитись з тим, що не обов.язково платити великі гроші, а доцільно навіть спробувати свої сили і створити щось своє оригінальне та особливе.

Джерело: vittoriaslam.livejournal.com

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?