Після інсульту філіппінець став перетворюватися на знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2014 09:19 · Розділ: Події у світі

Можливості нашого організму можуть поставити у безвихідь навіть найученіших вчених – недавно один американський молодик, перенісши інсульт, відкрив у собі неймовірні здібності. Актор і телеведучий несподівано для себе виявив, що він може перевтілитися практично у буль-яку знаменитість, серед яких такі визнані світом красуні, як Бейонсе, Майлі Сайрус і Тейлор Свіфт.

Знаменитому тепер уже телеведучому виповнився тридцять один рік. Для своїх перевтілень Паоло Бальестерос з Філіппін використовує макіяж, перуки та кольорові контактні лінзи. Слід визнати, що деяк образи в нього насправді вдалі.

Що найцікавіше, цю дивовижну здатність до перевтілень чоловік виявив у себе після того, як його спіткав інсульт. Тепер він може перетворитися в будь-яку голлівудську знаменитість.

Щоправда, процес перевтілення досить-таки тривалий. Паоло може витрати декілька годин, щоб створити неймовірно схожою копію якоїсь знаменитості, після чого він ділиться своїми досягненнями з інтернет-користувачами, завантажуючи фотографії свого перевтілення в Instagram.

На даний час аккаунт філіппінця користується чималою популярністю – на нього підписалося триста шістдесят тисяч користувачів соціальної мережі.

На сьогоднішній день Паоло вже приміряв до себе образ Дженніфер Лоуренс, Кеті Перрі, Ріанни та принцеси Діани, але найбільше йому припали до душі образи Анджеліни Джолі і Мераї Кері.

Деколи Паоло виглядає краще, ніж оригінал (фото з сайту http://fedpost.ru/f)
Деколи Паоло виглядає краще, ніж оригінал (фото з сайту http://fedpost.ru/f)

Даючи інтерв’ю журналістам, Паоло, який працює журналістом на телебаченні, розповів, що В Анджеліну йому дуже легко перетворитися. Для цього варто лише трохи збільшити губи. Але найбільше він любить Мерайю Кері: хоч Анджеліна і красивіша, образ Мераї дає йому більше свободи, тому для філіппінця саме він і є улюбленим.

Експерименти з зовнішністю чоловік розпочав у вересні минулого року після перенесеного інсульту. Він почав із зображення гей-персонажів на телебаченні, і багато хто вирішив, що у такий спосіб він вирішив приховати власну орієнтацію.

Однак чоловік розповів, що абсолютно ніякого відношення до сексуальних меншин не має: «Я нічого не приховую, те, що ви бачите, це лише гра. І якщо ви запитаєте мене, гей я чи ні, я скажу – ні».

І щоб довести, що він говорить правду, журналіст розповів, що є батьком дівчинки, яку йому народила його колишня подруга.

Джерело: http://fedpost.ru/foto/46335-posle-insulta-televedushhij-obrel-sposobnost-prevrashhatsya.html

Інші новини розділу