Тривалість шлюбу безпосередньо пов'язана з вартістю обручок Автор: lesya · Опубліковано: 10.10.2014 20:39 · Розділ: Життя

Недавно дослідники простежили дуже цікаву закономірність: виявляється, чим дорожчі обручки у молодят, тим коротшим буде їхній шлюб. Тож якщо ви бажаєте прожити з коханим в мирі та злагоді довго й щасливо, оминайте увагою коштовні персні, віддаючи перевагу якомога простішим варіантам.

Таку заяву недавно зробили вчені з Університету Еморі, в якому взяло участь три тисячі американців, що досягли повноліття.

Відповідне дослідження поводилося професорами економіки з Університету Еморі (Emory University) у США, Ендрю Френсіс (Andrew M. Francis) та Хьюго Мейлон (Hugo M. Mialon). В ході дослідження вони опитали більше трьох тисяч одружених американців, і врешті-решт дійшли доволі несподіваного висновку – вчені виявили, що чим більше грошей молодята витрачали на купівлю обручок, тим частіше їхній шлюб ризикував бути коротшим, повідомляє The Huffington Post.

Так, представники прекрасної статі, які витратили на обручки від двох до чотирьох тисяч доларів, розлучалися в 1,3 рази частіше, ніж наречені, які вирішили заощадити на купівлі обручки, витративши суму в межах від п’яти сотень до двох тисяч доларів.

Серед жінок, які не пошкодували чималих сум на обручки, теж був вищий відсоток тих, хто розлучився ну якщо й не зразу, то доволі швидко після одруження.

Власне, у випадку з представницями прекрасної статі ця аналогія простежувалася і з вартістю самої весільної церемонії: ті, чиє весілля обійшлося в суму, що перевищувала двадцять тисяч доларів, в три з половиною рази розлучалися частіше, ніж ті, чиє весілля коштувало «всього» п’ять або десять тисяч зелених.

Однак і надто економним та заощадливим в цьому плані також бути не варто - скнарість хепі-енду не гарантує! Так, серед тих, хто на купівлю обручок витратив суму, меншу як п’ять сотень доларів, також спостерігався підвищений відсоток розлучень.

Автори дослідження подібну закономірність пояснюють наступним чином: дорогі весілля та обручки, ймовірно, обумовлювалися стресом молодят, які витратили на ідеальну церемонію одруження більше, ніж могли собі дозволити.

Так, жінки, що витратили на обручки біля трьох тисяч доларів, втричі частіше скаржилися на стрес, викликаний весільним боргом.

Звинувачують в усьому дослідники весільну індустрію, яка за допомогою масштабних рекламних кампаній та глянцевих журналів, підштовхує наречених до непомірних витрат. Так, саме намагаючись слідувати цим подиктованим принципам, наречені витрачають непомірні суми, через що потім їхнє сімейне життя розпочинається з необхідності сплати боргів. І далеко не у всіх виходить стійко витримати цей стрес.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.