Більярд і пиво рятують від старіння Автор: lesya · Опубліковано: 10.10.2014 18:24 · Розділ: Краса і здоров'я

Якщо ви бажаєте якнайдовше залишитися молодим, припиняйте слідувати загальноприйнятим правилам та безглуздим порадам лікарів стосовно якихось там дієт, здорового способу життя та спорту! Недавно датські вчені вияснили, що допомогти втримати молодість допоможуть… пиво та більярд! Досить неочікувані заняття, особливо у даному контексті, чи не так?

Відповідних висновків в результаті дослідження дійшов Датський антрополог Аске Лассен (Aske Lassen). Йому вдалося з’ясувати, що більярд і пиво допомагають чоловікам боротися зі старістю, повідомляє The Daily Express. Власне, ці заняття дозволяють представникам сильної статі, яким перевалило за сімдесят, залишатися здоровими та фізично активними.

Об’єктом дослідження, проведеного антропологом, стали члени двох центрів для літніх людей, розташованих в Копенгагені. Вченому вдалося виявити, що гра в більярд, яка передбачає тривалі періоди відпочинку між ударами, чудово підходить для пенсіонерів.

А вживання пива під час цієї гри допомагає їм перебувати в хорошому настрої і залишатися товариськими.

А ще, як виявилося, ці види розваг дозволяють на час забути про різні хронічні захворювання, якими зазвичай страждають люди похилого віку.

Власне, базуючись на отриманих результатах, Лассен виступив із закликом до членів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) включити в офіційні рекомендації пораду зустрічати старість активно.

Що ж стосується більярду, то він, на думку автора дослідження, абсолютно не суперечить концепції активного старіння.

Що ж стосується пива, то користь від помірного вживання цього напою, виготовленого з натуральних продуктів, виявлена давно. А недавно бельгійські вчені з'ясували, що воно смакує не лише людям, але й мухам.

Причина цьому - дріжджі, що беруть участь в процесі виробництва пива. Ці дріжджі виділяють складні ефіри, що пахнуть, як фрукти, що й приваблює комах та любителів випити.

Втім, зловживати з цими хмільним напоєм не варто: як-не-як, пиво – напій алкогольний, і передозування з цим спиртним напоєм може закінчитися так, як закінчується переважна більшість пригод в стані алкогольного сп’яніння, - досить сумно і з неочікуваними наслідками. Та й алкоголь у великих кількостях, як відомо, несе непоправну шкоду здоров’ю, викликаючи залежність та провокуючи різні захворювання, часто несумісні з життям.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/10/beer1/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.