Папа Римський Франциск і єпископи потрапили на несподівану лекцію про секс Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2014 15:50 · Розділ: Релігія

Напевне, в житті кожному з нас доводилося втрапляти в курйозні ситуації та кумедні історії. Частенько стається таке і з людьми поважними, що, звісно, не може залишитися поза увагою громадськості.

Недавно, для прикладу, Папа Римський Франциск разом з представниками верховного духовенства – кардиналами та єпископами з усього світу випадково потрапили на несподівану лекцію про секс.

Отримати «цінну» інформацію церковникам з усього світу довелося з уст одної католицької пари, яка вирішила продемонструвати всі радощі сексу на прикладі власного шлюбу.

Буквально два дні тому, у вівторок сьомого жовтня, у Ватикані розпочався надзвичайний католицький Синод.

На з’їзді були присутні близько двохсот прелатів католицької церкви, які зібралися, щоб обговорити питання задач пастирського піклування родини в контексті євангелізації.

Однак несподівано для присутніх перед священиками виступили Рон і Мевіс Піролі, подружня пара з австралійського Сіднея, у яких є четверо дітей.

Австралійці вирішили поділитися з церковниками своїм баченням шлюбу. Вони висловили думку, що міцний шлюб безпосередньо пов'язаний з хорошим сексом.

Подружжя зазначило в спільній заяві: «Дрібниці, які ми робили один для одного, телефонні дзвінки і любовні записки, те, як ми планували наш день один навколо одного й наші спільні справи висловлюють наше бажання близькості одне з одним».

За твердженням журналістів, присутні в аудиторії на імпровізованій лекції прелати були дещо спантеличені почутим.

Втім, скоріше за все, нічого нового священики не почули: вони – люди, тому і їм властиві звичайні людські слабкості.

Священик-силач (фото з сайту www.poliqon.org)
Священик-силач (фото з сайту www.poliqon.org)

І на противагу поширеній думці, священики бувають досить колоритними особистостями. Наприклад, недавно один канадський священик потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найсильніший священик світу. Кевіну Фасту на сьогоднішній день п’ятдесят один рік, і він займається пауерліфтингом з дванадцяти років. Кевін часто бере участь в різноманітних програмах та реаліті-шоу, а зароблені гонорари віддає на благодійність.

Священик мешкає в провінції Онтаріо,де проводить служби, а також обряди одруження та хрещення. Серед його силових рекордів - священик зумів пересунути яхту, самоскид і навіть літак, а також підняв і посадив собі на спину двадцятьох двох напівоголених! жінок :-)


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.