Бразильський футбольний клуб рятуватиметься від вильоту за допомогою гіпнотизера Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2014 22:51 · Розділ: Спорт

Відомо, що в спорті одна-єдина помилка може виявитися фатальною, і ставши одного разу лузером, ви вже ніколи не досягнете колишніх висот. Стосується це й футболу, то ж саме тому керівництво одного бразильського клубу зважилося не вельми неординарний крок.

Так, остерігаючись поразки, керівництво бразильського футбольного клубу «Португеза» (Сан-Паулу), який на даний час займає останнє місце в Серії В (другий дивізіон), зважилося на украй нестандартний крок. Щоб хоч якось покращити ти результати підопічних, керівники клубу вирішили найняти на роботу… гіпнотизера Олімара Тіссера.

Правда, гіпнотизер не зможе зазомбувати футболістів так, щоб вони безумовно перемогли, але він працюватиме над підняттям самооцінки та виробленні мотивації у спортсменів.

Однак Олімар Тіссер не матиме ні найменшого права втручатися в тренувальний процес – тільки на таких умовах погодився прийняти до колективу гіпнотизера новий наставник клубу Вагнер Бенацці, який очолив "Португезу" з вересня цього року.

Футболісти сподіваються на допомогу гіпнотизера (фото з сайту www.eurosport.ru)
Футболісти сподіваються на допомогу гіпнотизера (фото з сайту www.eurosport.ru)

Нагадаємо, що бразильський футбольний клуб «Португеза» в двадцяти восьми матчах набрав всього двадцять одне очко, тому на даний час є одним з основних кандидатів на виліт в Серію С.

Як твердять футбольні експерти, від розставання з Серією В команду може врятувати хіба що диво. Так, команду «Португеза» від «Парани» - першої команди поза «зоною вильоту» - відділяє цілих дванадцять очок. Власне, таким дивом і має стати гіпнотизер, сподівається керівництво клубу.

Тренер клубу зізнався, що змушений був погодитися прийняти на роботу гіпнотизера, враховуючи відчай, який охопив керівників португенези - клубу, заснованого, до речі, ще у 1920 році.

Якою б безглуздою не видавалися ця ідея, в минулому році вона таки допомогла футболістам взяти себе в руки і врятуватися від вильоту. Саме допомога професійного психолога в минулому році у вищій лізі допомогла "Португезі" в найостанніший момент покинути "червону зону" турнірної таблиці.

До речі, в першу лігу клуб потрапив не через результати ігор, а позбувшись очок за появу на футбольному полі дискваліфікованого гравця.

Власне, після цього скандалу команду почали переслідувати невдачі – так, що з вищої ліги вона всього за два роки практично перемістилася в третій дивізіон.

Джерело: http://newsru.co.il/sport/08oct2014/portougeza911.html

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.