Історія "ракової" бабусі: Ширлі Плеєр вкрала 400 000 фунтів стерлінга, сподіваючись на швидку смерть Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2014 20:13 · Розділ: Життя

Зіткнувшись віч-на-віч зі смертю, люди часом зважуються на такі вчинки, на які б у звичайній життєвій ситуації не зважилися ніколи. Відчуваючи за спиною холодний подих старої з косою, вони, як ніколи, розуміють, як мало встигли в цьому житті, і будь-що намагаються надолужити втрачені хвилини чи навіть роки.

Ось і одна британська бабуся наважилася на скоєння злочину – щоб перед смертю сплатити борги своєї сім’ї, вона вирішила скоїти крадіжку. Але смерть бабцю перехитрила, і тепер старенька чотири роки свого життя змушена буде повести у в’язниці.

Так, недавно шістдесятиоднорічна Ширлі Плеєр постала перед Королівським судом міста Борнмут, що в графстві Дорсет. Бабуся працювала в агентстві з продажу нерухомості Allan & Bath, і за сім років роботи жінка примудрилася вкрасти в своїх роботодавців чотириста тисяч фунтів стерлінга. За це їй доведеться найближчі чотири роки провести у в’язниці.

Працюючи в агентстві, жінка протягом семи років перераховувала гроші агентства на свій власний банківський рахунок – на депозит. Однак в результаті аудиторської перевірки було виявлено нестачу коштів.

Можливо, цей вирок і залишився б непоміченим, якби не той факт, що Ширлі наважилася переступити закон після того, як медики діагностували в неї онкологічне захворювання. Журналісти охрестили Ширлі «раковою» бабусею.

Як повідомляє The Daily Mail, місіс Плеєр, почувши невтішний діагноз, вирішила, що жити їй залишилося зовсім недовго, тож якщо скоєний нею злочин і вдасться розкрити, то станеться це вже після її смерті.

Очікування швидкої смерті не були безпідставними - обидві сестри місіс Плеєр померли від раку, тому загроза її власному життю виглядала більш ніж переконливою.

Однак життя подарувало жінці ще один шанс: після сеансу радіотерапії ракова пухлина розсмокталася, і медики визнали жінку здоровою. Але Ширлі Плеєр так і не встигла порадіти неймовірному зціленню - поліція завела на неї кримінальну справу, а суд засудив жінку до в'язниці за крадіжку.

Щоправда, вкрадені гроші Ширлі, яку газети назвали "раковою бабусею", вже витратила, сплативши борги та плату за житло, а також потративши частину на потреби родини. Жінка мешкала в двоквартирному будинку вартістю в двісті п’ятдесят тисяч фунтів стерлінгів разом зі своїм чоловіком, який навіть не здогадувався про злочин, скоєний його дружиною.

Джерело: http://newsru.co.il/world/07oct2014/player456.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.