Після медитації британка одружилася сама з собою Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2014 17:54 · Розділ: Суспільство

Жодній людині не хочеться бути самотньою – ось і британка Грейс Гедлер вирішила поєднати своє життя з коханою людиною. Та якщо весільні церемонії переважної більшості людей залишаються без уваги сторонніх (за винятком близьких родичів, друзів та роззяв-перехожих), то одруження Грейс розбурхало увесь світ. І не тому, що вона настільки знаменита, як, наприклад, Анджеліна Джолі чи її обранець Бредд Пітт, і навіть не тому, що вона вийшла заміж за якогось завидного жениха-мільярдера – просто Грейс Гедлер вирішила одружитися... сама з собою.

На весільній церемонії дивакуватої британки було всього п’ятдесят гостей, а батьки нареченої (і за сумісництвом нареченого) сказали, що підтримують свою доньку, адже для них головне, щоб вона була щасливою.

Весільна церемонія, на якій Грейс Гедлер вийшла заміж за Грейс Гедлер, відбулася на "ідилічній фермі", розташованій в графстві Девон.

Щоправда, далеко не всі оточуючі сприйняли крок Грейс належним чином – деякі її друзі, зізнається британка, звинувачують жінку в надмірному нарцисизмі, хоча нічого такого вона на увазі не мала. Однак британка досить поблажливо ставиться до «необізнаності» своїх товаришів.

БГрейс вирішила, що кращого жениха, ніж вона сама, їй не знайти (фото з сайту freesmi.by)
БГрейс вирішила, що кращого жениха, ніж вона сама, їй не знайти (фото з сайту freesmi.by)

«Звичайно, коли повідомляєш, що виходиш заміж сама за себе, це говорить про надмірне себелюбство», - зізнається Грейс.

Журналістам вже вона вирішила розповісти історію, що трапилася з нею і після якої вона, власне, й вирішила вступити в шлюб з самою собою.

Справа в тому, що британка брала участь у програмі «Шакті Тантра». Головна ідея цієї програми полягає у зрозумінні того, що справжня сексуальність – це вміння бути в злагоді з самим собою.

Власне, в рамках цієї програми британка й «домедитувалася» до того, що в неї відкрилися якісь «додаткові» чакри, які й спонукали жінку прийняти рішення вступити в шлюб з самою собою.

І навіть незважаючи на те, що юридичного статусу шлюб не має, британка зізнається, що наречені Грейс Гедлер та Грейс Гедлер почуваються щасливими.

До речі, в Британії частенько люди одружуються з незвичними предметами – раніше одна жінка вирішила вийти заміж за дерево, а ще один чоловік, цього разу американець, намагався поєднати себе шлюбними узами зі своїм комп’ютером.

Джерело: http://ria.ru/world/20141006/1027076461.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.