Тип фігури розкаже про розумові здібності жінки Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2014 23:51 · Розділ: Наука

Жінкам з пишними стегнами є чим гордитися – крім того, що вони є більш привабливими для чоловіків, вони ще й виявилися розумнішим за своїх тонконогих суперниць. Дослідження, яке дозволило вченим дійти схожих висновків, проводилося американськими вченими.

Так, спеціалістам з університетів Піттсбурга та Каліфорнії вдалося виявити, що тип жіночої фігури прямо співвідноситься з її розумовими здібностями. Іншими словами, фігура жінки є одним з показників розумових здібностей господині.

В рамках дослідження вчені провели досить масштабний експеримент, в якому взяло участь шістнадцять тисяч учасниць різного віку. В рамках роботи вчені зіставляли показники статури учасниць експерименту з результатами тестів на кмітливість.

Як виявилося, експеримент показав дивну закономірність: найбільш високі показники розумових здібностей продемонстрували жінки з пишними стегнами, фігуру яких прийнято називати «грушею». І що найцікавіше: діти таких жінок теж продемонстрували кращі результати, ніж діти тих, у кого жирових відкладень на стегнах немає зовсім.

Це і ще інші результати дозволили фахівцям дійти висновку, що жінки з маленькими грудьми та пишними стегнами - "груші" - схильні до високої кмітливості. Причина тому – жир, який у пишних стегнах є особливим. Так, жирові відкладення, які накопичуються на стегнах, містять високу кількість жирних кислот Omega-3, які відповідають за розвиток мозку зародка.

Разом з тим, жирові відкладення на інших частинах жіночого тіла такої користі не несуть.

А трохи раніше вчені, стурбовані глобальною проблемою ожиріння, провели ще одне дослідження, в результаті якого запропонували ще одну формулу визначення ідеальної ваги та фігури.

На сьогоднішній день формул визначення ідеальної ваги існує чимало, однак якоїсь універсальної, яка б могла враховувати індивідуальні здібності кожної людини, формули не існує. Так, при вираховуванні ідеальної ваги слід враховувати і розміри та частку кісткової тканини людини, масову частку м’язів та жирових відкладень, і ще багато-багато інших нюансів. Без допомоги спеціалістів зробити це практично неможливо, але, скориставшись формулами, запропонованими спеціалістами, ми принаймні можемо контролювати вагу.

Одна з таких формул, виведених недавно, стосується обсягу талії – виявляється, її об’єм не повинен перевищувати половини показника росту.

Джерело: http://mignews.com.ua/science/zdorove/3787649.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.