Джоан Роулінг написала повідомлення-загадку в Твіттері Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2014 18:47 · Розділ: Культура

Знаменита письменниця з Британії, яку шанувальники знають як Джоан Роулінг і яка є авторкою серії книг про чарівника Гаррі Поттера, як і годиться знаменитостям, має чимало шанувальників. Фанати творчості письменниці з нетерпінням очікують виходу її нових книг, смакуючи подробиці та найменші натяки, в яких найприскіпливіші можуть відшукати бодай якусь інформацію про літературні плани Джоан на майбутнє.

І ось цими днями Джоан Роулінг на своїй сторінці в Twitter’і написала кілька слів, сторонньому читачеві незрозумілих зовсім. Але ось шанувальники творчості письменниці прийняли це повідомлення за натяк на нову книгу. Всього за одну добу після розміщення пост Джоан, яка у Твіттері має майже чотири мільйони передплатників, ретвітнули близько чотирьох тисяч осіб.

На своїй сторінці письменниця написала: Cry, foe! Run amok! Fa awry!, доповнивши цю анаграму фразою My wand won’t tolerate this nonsense ("Моя паличка не потерпить цієї маячні").

Як відзначають закордонні ЗМІ, останнім часом Джоан Роулінг не надто активно поводиться в соціальних мережах. Журналісти знайшли цьому просте пояснення – вони вважають, що авторка активно працює над створенням роману і сценарію до спін-оффу історії про Гаррі Поттера.

Екранізувати твір письменниці під назвою «Фантастичні звірі та місця їхнього проживання» взялася знаменита студія Уорнер Бразерс.

Власне, новина про книгу неабияк зацікавила шанувальників, і на адресу британки почало надходити чимало повідомлень та запитань стосовно літературних планів авторки книг про Гаррі Поттера. Врешті-решт в соціальній мережі Твіттер і з’явився неоднозначний твіт письменниці.

Відзначимо, що Джоан Роулінг час від часу публікує в Інтернеті історії, так чи інакше пов'язані зі світом Гаррі Поттера. Так, наприклад, в середині серпня цього року Роулінг поділилася з шанувальниками невеликим оповіданням, присвяченим співочій чарівниці Селестіні Уорбек, яку вона кілька разів згадувала в сазі про юного чарівника. Ще місяцем раніше, в липні цього року, вона виклала в Мережу історію про Поттера, який став дорослим.

А в одній з книг, над якими зараз працює Джоан, мова піде про події, що відбувалися за сімдесят років до того, як юний чарівник Гаррі покинув звичайний світ і вступив до лав студентів Школи магії Хогвардс. Власне, цю книгу теж планують екранізувати, однак, як твердить авторка, ні сиквелом, ні приквелом історії про Гаррі Поттера її не назвеш.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/10/07/rowling/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?