Чоловікам запропонували носити латексні підгузки Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2014 16:16 · Розділ: Медицина

Як відомо, презервативи не здатні захистити нас від усіх захворювань, що передаються статевим шляхом – звичайний презерватив, який на даний час вважається одним з найбільш ефективних контрацептивів, від передачі вірусу герпесу та папіломи захистити не зможе. Однак фахівці одної американської компанії недавно представили досить цікаве доповнення до презервативу – спеціальні латексні підгузки, які захистять від ЗПСШ краще, ніж будь-які інші контрацептиви.

Щоправда, латексні підгузки підійдуть тільки для чоловіків, й продукт отримав назву «Scroguard». Цей виріб повністю закриває шкіру в області статевих органів, тому захищає від всіляких вірусів та інфекцій краще, ніж будь-який інший контрацептив.

«Більше половини сексуально активних американців підхоплюють герпес або ВПЛ (вірус папіломи людини). Ці захворювання передаються під час безпосереднього контакту статевих органів та шкірних покривів, не захищених презервативом. Продукт Scroguard закриває не лише статеві органи, але й шкірні покриви в області паху, тому чудово захищає зазвичай відкриті мошонку та лобкову область» - рекламують розробники свій продукт.

Втім, продукт не отримав схвалення Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, тож перед тим, як скористатися трусами-презервативами, варто проконсультуватися з лікарем.

В описі до продукту стверджується, що латексний підгузок прекрасно підходить для випадкових секс-партнерів та пар, які хочуть бути спокійними за своє здоров'я; для чоловіків з підвищеним лібідо, які так полюбляють сексуальне різноманіття, а також для партнерів, які практикують свінг.

В рекламі товару зазначається: «Футболісти носять захисні прокладки, щоб грати жорсткіше. Лижники носять шоломи, щоб пересуватися швидше. Солдати носять обладунки, щоб перемогти в бою. Чоловіки носять Scroguard, щоб насолоджуватися сексом повною мірою під час контакту шкіра-до-шкіри».

Втім, продукт має і певні недоліки – під час використання він може видавати звуки, що нагадують газовипускання, а це може неабияк збентежити користувачів.

«Кажуть, що він пукає під час сексу. Цей звук виникає через повітряні кишені між вашою шкірою і виробом - пояснює співзасновник компанії-виробника новинки, Аддісон Сірс-Коллінз (Addison Сірс-Коллінз). - Просто герметично закріпіть виріб за допомогою кнопок, враховуючи розміри свого тіла».

Труси виглядають асексуально (фото з сайту http://fedpost.ru/)
Труси виглядають асексуально (фото з сайту http://fedpost.ru/)

Що ж, можливо, певну користь виріб в собі несе, і він і справді допоможе уникнути передачі статевих захворювань, адже якщо нема сексу, то й нема ризику, а навряд чи хтось захоче займатися сексом з володарем такого ось підгузка.

Джерело: http://fedpost.ru/sobytiya/46298-muzhchinam-predlozhili-predoxranyatsya-s-pomoshhyu.html

Інші новини розділу