В Японії створено окуляри для поцілунків Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2014 13:28 · Розділ: Життя

Всі, хто через зіпсований зір змушені носити окуляри постійно, знають, якою перешкодою вони можуть стати, якщо вам раптом захочеться поцілуватися. Особливо, якщо окуляри носять обидва партнери. Але скоро про цю проблем можна буде забути, адже спеціалісти токійської компанії випустили в світ спеціальні "окуляри для поцілунків".

Винахід японців спеціально призначений для того, щоб не заважати закоханим. Ці окуляри є двосторонніми, тому їх можуть надіти одразу двоє людей.

Фактично, одна пара лінз у цих окулярах оснащена двома парами дужок, направлених у протилежні боки. Як твердять розробники, ці окуляри дозволяють людям з поганим зором стати ще ближчими один до одного. Що ж, очевидно, рішення просто скинути окуляри перед поцілунком видалося японцям занадто банальним.

Хоча, як твердять вони, винахід не такий уже й безглуздий, адже окуляри, які зможуть надягти одразу двоє партнерів, дозволять навіть людям з поганим зором розглядати свого коханого під час поцілунку.

В Японії створено окуляри для поцілунків
В Японії створено окуляри для поцілунків

В принципі, цей винахід було створено як піар-жарт для рекламної кампанії, однак, на превеликий подив виробника, винахід став дуже популярним у Японії – навіть попри свою вельми високу вартість - шістсот п’ятдесят доларів.

«Вони дуже чудові й дуже веселі, тому я прикупив пару – розповів один з фанатів нового продукту - Тепер мені залишилося лише знайти дівчину і почати з нею зустрічатися. Я думаю, це буде весело».

А представники компанії розповіли, що під час створення продукту мали на меті максимально зблизити людей.

«Тепер люди, в яких є проблеми з зором, не лише зможуть максимально наблизитися одне до одного під час поцілунку, але й отримають можливість бачити, як вони цілуються» - розповів представник компанії.

А якщо в людей, які не носять окулярів, з цього приводу виникають певні сумніви, автор винаходу радять переглянути рекламний ролик, який дозволяє оцінити всю геніальність задуму. Окуляри випускаються в оправах класичної форми фірми Boston, однак розробники заявили про готовність приймати й індивідуальні замовлення.

Окуляри мають подвійні дужки
Окуляри мають подвійні дужки

Як і слід було очікувати, винахід японців викликав неоднозначну реакцію користувачів. Поки одні вважають, що це блискуча ідея з великим майбутнім, інші диву даються, як таке взагалі могло прийти в голову вченим, та ще й японцям.

Джерело: http://fedpost.ru/sobytiya/46301-v-yaponii-sozdali-ochki-dlya-poceluev.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.