Британська модель півтора року зустрічалася з шарлатаном, який прикидався зіркою футболу Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2014 11:43 · Розділ: Суспільство

Ох вже ті чоловіки! Крутять голову довірливим дівчатам, дурять їх, як тільки можуть, а потім ще й їх самих у всьому звинуватять! Недавно, для прикладу, неабиякий шок довелося пережити англійській моделі Джозі Каннінгем, яка цілих півтора року зустрічалася з шарлатаном.

Так, увесь цей час дівчина думала, що крутить роман з відомим футболістом – капітаном «Халл Сіті» Кертісом Девісом. Але недавно виявилося, що це не так.

Цими днями двадцятичотирьохрічна Каннінгем народила дівчинку. Її батьком виявився «липовий» футболіст. Ким насправді був обранець колишньої повії, поки що невідомо.

Однак він цілих півтора року водив британку за ніс, прикидаючись футболістом.

«Я почуваюся так, ніби мене виваляли в багнюці. Я дуже збентежена і пригнічена. Мною тотально маніпулювала людина, причому робила це впродовж вісімнадцяти місяців. Він говорив, що грає в Прем'єр-лізі! Він мене обдурював.

У мене був інтимний зв'язок з чоловіком, який представився тим, ким він ніколи не був. Мабуть, я не дуже розумна», - написала в своєму Твіттері Каннінгем.

Що ж стосується двадцятидев’ятирічного Кертіса Девіса, то він заявив, що шкодує з приводу того, що трапилося. Свою футбольну кар'єру він розпочав як гравець команди «Лутон Таун», а минулої суботи зіграв в ролі капітана за «Халл Сіті» проти «Манчестер Сіті». На даний час Девіс зустрічається з актрисою Лаурою Дерн, і ніяких змін в житті не планує.

Свій роман з «футболістом» Джозі закрутила в квітні минулого року. Хлопець представився Кертісом Девісом, а щоб доказати, що він насправді є футболістом, він показав дівчині свої знімки в Інтернеті. Відмінностей у зовнішності дівчина не помітила, й подумала, що зустрічається з футболістом. Каннінгем думала, що її обранець – людина досить заможна, однак з ним не жила, а лише зустрічалася в готелях для інтиму.

До речі, вже через місяць після того, як вони почали з’являтися в готелі, менеджер закладу запідозрив щось неладне – він порадив дівчині перевірити, чи справді її обранець – відомий футболіст. Але та лише розізлилася.

Врешті-решт Каннінгем попросила свого коханого, щоб той написав їй повідомлення в Twitter’і. Він послухався, і Джозі отримала звісточку від «Кертіса Девіса». Однак, перевіривши профіль хлопця, вона побачила, що в нього нема ні друзів, ні підписників. Але хитрий молодик зіслався на те, що репутація Джозі не дозволяє йому писати з публічної сторінки. А репутація у неї і справді попсована, тож Джозі, не вагаючись, повірила.

Дівчина колись працювала повією, але потім порвала з минулим і стала моделлю.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.