Розроблено портативний зарядник на сонячних батареях для мобільних телефонів Автор: Lesly · Опубліковано: 13.08.2009 15:13 · Розділ: Нові технології

Чи часто вам доводилося опинятися в ситуації, коли необхідно зробити терміновий дзвінок, а телефон розрядився? А громіздкий зарядний пристрій, звичайно, вдома… З новим зарядним пристроєм на сонячних батареях ви забудете про подібні проблеми. Адже Solar Charger and Holder for Cellphones це зарядний пристрій та футляр для телефону в одному приладі, який дає можливість заряджати електронні пристрої в будь-який час та в будь-якому місці.

Фото взяте з сайту chinavasion.com
Фото взяте з сайту chinavasion.com

Зарядник з легкістю кріпиться на поясі та дозволяє забути про проводи, якщо виникне потреба зарядити телефон. Крім того, з його допомогою можна заряджати айфони (iPhone), айподи (iPod), MP3 / MP4 плеєри, та будь-яку електроніку, яка підключається до джерела живлення через USB, яких тут цілих два: стандартний та міні-порт.

Функціональність та легкість у використанні доповнюється можливістю використання різних способів для зарядки батареї пристрою: так, при підключенні до джерела змінного струму, зарядник буде готовим до використання за 2,5 годин, при використанні енергії сонця вам доведеться почекати трохи довше – 7,5 годин. Проте це аж ніяк не можна назвати недоліком, адже в цьому випадку, це перш за все альтернативне джерело енергії, яке з легкістю можна використати навіть в екстремальних умовах. А в повсякденному житті, зарядник, для поповнення запасу 1800 mAH батареї можна підключати до комп’ютера через USB кабель або розетки - через спеціальний USB-AC перехідник, які постачаються в комплекті з новинкою.

Приємно здивують розміри (120х70х17 мм) та вартість новинки, яку можна придбати за 26,45 дол. США.

Джерело: chinavasion.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.