Дизайнери вирішили збільшити кишені джинсів, щоб туди вміщався новий iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2014 19:54 · Розділ: Життя

Кишені на джинсах збільшаться (фото з сайту www.infovoronezh.ru)
Кишені на джинсах збільшаться (фото з сайту www.infovoronezh.ru)

За всі роки, відколи люди почали носити одяг, стільки модних тенденцій було перепробувано, що, здавалося б, новенького уже нічого не придумаєш. І якщо колись, ще в епоху Середньовіччя, законодавцям моди було трохи легше – оголив плече, вкоротив спідницю, додав нового мережива на панталони – і все, новий наряд для модниці готовий, то сьогодні вони стикаються з куди більшими труднощами. Справді, всього переліченого вище недостатньо: тепер і панталони ніхто не носить, і плечі заголювати більше нікуди, та й спідниці вкорочено настільки, що їх і справді можна сплутати з поясом.

Зрештою, й дизайнерів розвелося, хоч греблю гати. Тож щоб залишатися на плаву, їм доводиться виявляти неабияку фантазію. І поки одні мандрують в світ високої моди, створюючи якесь лахміття, що голосно називається «дизайнерськими речами», інші йдуть шляхом адаптації своїх новинок до інших сфер нашого життя та мінливих потреб сучасного суспільства.

І їм доводиться уважно стежити за світом технологій, щоб встигнути оперативно зреагувати на найменші зміни в потребам споживача, запропонувавши вирішення проблеми ще до того моменту, як споживач зрозуміє, що ця проблема у нього виникла.

Власне, так зреагували деякі дизайнери на повідомлення про те, що новий iPhone 6 гнеться у кишенях – вони поспішили випустити на ринок новий продукт – штани зі збільшеними кишенями, щоб у такий спосіб уникнути прикрих неприємностей з Айфоном.

При чому така ідея прийшла в голову одразу кільком потужним виробникам джинсів, які всерйоз замислилися над тим, щоб модернізувати штани, адаптувавши їх до розмірів нових смартфонів Apple, які надійшли в продаж у вересні цього року.

Справа в тому, що ні iPhone 6, ні iPhone 6 Plus в кишенях традиційних джинсів нормально поміститися не можуть. Тож знамениті фешн-бренди вирішили піти назустріч споживачам, випустивши продукти, адаптовані до потреб сучасних покупців.

Бажання створити джинси для власників iPhone 6, iPhone 6 Plus та інших габаритних смартфонів висловили такі знамениті марки, як Levi's, Uniqlo, American Eagle, LL Bean, J Crew і Lee.

Як уже зазначалося, до створення оновлених моделей джинсів виробників підштовхнули численні відгуки в Інтернеті, в яких користувачі скаржаться на неможливість носити нові смартфони в кишенях штанів.

Щоправда, коли нові моделі джинсів вийдуть на ринок, не уточнюється.

Джерело: http://versii.com/news/313219/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.