Бруклінські дизайнери створили шарф, що захищає від грипу Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2014 17:50 · Розділ: Краса і здоров'я

Восени нашому організмові дуже тяжко боротися з вірусами та застудними захворюваннями, тому ми просто зобов’язані надати йому належну підтримку: нагодувати, напоїти та тепло одягти.

Біда, що цього не завжди достатньо, адже навіть теплий одяг не врятує нас від вірусів та грипу. Однак недавно група дизайнерів з Брукліна придумала новинку, яка бодай трохи захистить нас від нашестя вірусів, і на відміну від марлевої пов’язки, яку так настійно під час епідемій пропонують носити медики, виглядатиме ще й стильно та модно.

Так, цими днями дизайнери з Брукліна створили спеціальний шарф, покликаний захистити своїх господарів від грипу та інших вірусних захворювань. Новинка отримала назву Scough.

Шарфи розроблялися у співпраці з медиками, і вони захищають не лише від грипу та інших інфекцій, але й від шкідливих хімічних сполук, що містяться у повітрі.

Новинка американців, як уже зазначалося вище, отримала назву Scough (від англійських слів scarf і cough, що перекладаються як «шарф» і «кашель»). Scough являє собою відріз тканини, що закриває шию і нижню частину обличчя. Зовні може видатися, ніби ви просто натягнули звичайний шарф та ніс та рот, але це не так, адже винахід бруклінських дизайнерів приховує в собі таємницю: в шарф вбудовано спеціальну маску з дезінфікуючим фільтром, який і захищатиме від інфекцій. Змінювати фільтр доведться нечасто – всього раз на три місяці.

Шарфи й бандани під назвою Scough вже сьогодні можна купити в онлайні, і коштують вони від двадцяти дев’яти до шістдесяти дев’яти доларів.

Дизайнери розповіли, що спершу мали намір використовувати звичайні одноразові хірургічні маски. Втім, під час випробувань виявилося, що ці маски є неефективними, тому винахідникам довелося шукати щось нове. Заручившись підтримкою і знаннями медиків, вони й розробили особливі маски-фільтри, всередині яких міститься активоване вугілля, просочене колоїдним сріблом.

Розробкою дизайну захисних шарфів займалася Алекса Нігро (Alexa Nigro), однак сама ідея створити аксесуар зародилася в голові двох інших засновників компанії Scough - Арі Клерістенфельда (Ari Klaristenfeld) та Ендрю Кесслера (Andrew Kessler). При цьому ідея створити щось подібне з’явилася в хлопців після того, як вони одного разу проїхалися в метро: винахідники помітили, що багато пасажирів прикривають обличчя, щоб не заразитися від попутників, які чхають і кашляють, розносячи вірус у повітрі.

А ще підприємці взяли приклад з мешканців Японії, які, бажаючи врятувати себе від хвороби, носять марлеві пов’язки практично всюди - на вулиці та в громадському транспорті, на роботі та на відпочинку.

А оскільки медичний аксесуар, на думку винахідників, виглядає надто безглуздо, хлопці й вирішили створити щось більш стильне і модне, та при цьому не менш ефективне з точки зору медицини. Результатом їхніх фантазій і став «противірусний» шарф.

Джерело: http://www.runyweb.com/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.