Кінематографісти планують екранізувати "Тетріс" Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2014 19:52 · Розділ: Розваги

Ще якихось кілька десятиліть тому комп’ютерні ігри були зовсім не такими, якими ми звикли бачити їх сьогодні. І якщо сьогодні геймери можуть трохи повередувати, вибираючи той чи інший продукт, то якихось двадцять років тому і «Тетріс» багатьом був за щастя.

Правда, сьогодні ця гра відійшла далеко на задній план – куди «Тетрісу» до сучасних стратегій та ігор, які максимально наближені до реальності. Та все ж знайшлися ті, хто наважився надати «Тетрісу» другий шанс – кінематографісти вирішили екранізувати цю гру.

Щоправда, простому смертному, далекому від світу ігор, важко уявити, що замислила кінокомпанія Threshold Entertainment, якій, як твердить видання The Wall Street Journal, і прийшла в голову ця ідея. Справді, що значить «екранізувати» «Тетріс»? Доведеться чекати, адже поки що компанія лише уклала договір з авторами гри Tetris Company, в той час як ні знімальну групу, ні акторів ще не знайдено. Не визначилися кінематографісти і з датою прем’єри.

Відомо лише, що фільм планують зняти у жанрі наукової фантастики. Виконавчий директор кінокомпанії Ларрі Касанофф додав, що екранізація популярної в цілому світі гри – це не просто якась низькопробна робота, а «дуже велике, епічне кіно». Касанофф припідняв завісу таємничості, розповівши трохи про сюжет фільму. За його словами, мова в екранізації піде про скупчення геометричних фігур, які пересуваються в обмеженому сіткою просторі.

Відзначимо, що у кінокомпанії Threshold Entertainment вже є досвід у подібних справах - в 1995 році кінематографісти екранізували іншу популярну гру - Mortal Kombat, яка принесла їм дохід в сімдесят мільйонів доларів. Ще компанія створювала комп'ютерну анімацію для Marvel, Lego і Star Wars.

Популярна граТетрис стане фільмом (фотографію взято з сайту www.interfax.ru)
Популярна граТетрис стане фільмом (фотографію взято з сайту www.interfax.ru)

Що ж стосується популярної в цілому світі відеогри – мова йде про «Тетріс», то її було створено програмістом Олексієм Пажитновим, родом в СРСР, ще в 1984 році.

Створена ним новинка дуже швидко стала популярною в цілому світі, розповсюджуючись через офіційних співробітників. В результаті в 1989 році вона стала однією з головних ігор портативної консолі Game Boy, створеної японським розробником ігрових продуктів Nintendo.

Втім, палкі шанувальники гри і сьогодні полюбляють поскладати кольорові фігурки.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=90551

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.