Головні помилки при оформленні дизайну інтер'єру Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2014 16:24 · Розділ: Цікаві факти

Кожному з нас, без сумніву, хотілося б перетворити свій дім на затишний куточок, в який би хотілося приходити після виснажливого робочого дня, де б ви з радістю могли зустрічати гостей та проводити холодні осінні вечори з коханою людиною. Але далеко не у всіх це виходить.

І справа тут не у відсутності чи нестачі грошей, адже є таланти, які примудряються навіть з обмеженим бюджетом та підручними засобами перетворити власне помешкання у справжнісінький витвір мистецтва. І навпаки, є такі, хто навіть при досить великих витратах не може спромогтися на щось варте уваги в плані дизайну інтер’єру.

Щоб не стати одним з останніх, спробуйте уникати найпоширеніших помилок, яких найчастіше припускаються люди при оформленні дизайну інтер’єру.

1. Надмірна строкатість інтер’єру та надмірність декору. Це, напевне, одна з найпоширеніших помилок, адже вибираючи декоративні елементи, люди дуже часто можуть переборщити. Так, іноді краще одна непримітна статуетка, ніж ціла колекція фігурок. Аналогічна ситуація з картинами – не забувайте, не варто перетворювати ваше помешкання в музей.

2. Неправильне розташування декоративних елементів. Погодьтеся, картина, повішена попід самою стелею, може добряче попсувати загальне враження від інтер’єру – витвори мистецтва мають висіти трохи вище ніж на рівні ваших очей.

Дизайн варто довірити спеціалістам (фото з сайту http://vasilyev.org/2012/10/15/osnovnye-oshibki-v-dizajne-interera/)
Дизайн варто довірити спеціалістам (фото з сайту http://vasilyev.org/2012/10/15/osnovnye-oshibki-v-dizajne-interera/)


3. Ще одна поширена помилка - оформлення інтер'єру «своїми руками». Якщо ви не професіональний дизайнер, то бажання оформити інтер’єр самому може перетворитися для вас на прикру несподіванку. У даному випадку економити не варто – краще зверніться до спеціалістів. Якщо ж фінанси не дозволяють це зробити – підготуйтеся самі: почитайте дизайнерські журнали, пошукайте цікаві дизайнерские решения интерьеров на сайте Строительный портал Строим дом тощо.

4. Не переборщіть з освітленням – в усьому варто дотримуватися міри. Навіть якщо ваш дизайн буде ідеальним, надто яскраве освітлення чи неправильно розташовані світильники можуть все зіпсувати. На освітленні не варто економити, адже деякі дизайнери-професіонали вважають, що, власне, від них і залежить весь інтер’єр.

При плануванні системи освітлення варто враховувати безліч нюансів – і розташування вікон, і колір стін, і висоту стель, і багато-багато всього іншого. Самостійно з цим усім справитися буває дуже важко.

5. Не робіть з меблів «барикади». Так, плануючи розстановку меблів, подбайте про те, щоб вони не заважали вам вільно рухатися по квартирі. В іншому випадку всі ваші зусилля підуть нанівець.

6. Дроти і кабелі. Надто велика кількість кабелів і проводів створюють враження неохайності, і навіть ідеально прибране приміщення виглядатиме безладно захаращеним, що, ясна річ, не додасть привабливості інтер’єру та дизайну. Однак цю ситуацію легко виправити, заховавши дроти від сторонніх очей за допомогою стильної підв’язки або купуючи безпровідну техніку.


Інші новини розділу