У Таїланді на туристів одягнуть захисні браслети Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2014 23:58 · Розділ: Події у світі

Влада Таїланду всілякими методами намагається збільшити потік туристів у країну, адже останнім часом кількість іноземних відпочиваючих суттєво зменшилася. Цього разу вирішили приділити увагу безпеці іноземних туристів.

Так, на даний час уряд Таїланду обговорює можливість введення спеціальних електронні браслетів, на яких би зазначалися ідентифікаційні номери туристів. Влада країни вважає, що таке нововведення допоможе підвищити рівень безпеки на курортах королівства, а також дозволить швидше розшукувати іноземців, які заблукали та загубилися.

На туристів надінуть захисні браслети (фото з сайту http://www.vesti.ru/doc.html?id=1974344)
На туристів надінуть захисні браслети (фото з сайту http://www.vesti.ru/doc.html?id=1974344)


За словами міністра туризму і спорту королівства Кобкарн Ваттанаврангкул (Kobkarn Wattanavrangkul), браслети туристам видаватимуть під час заселення в готель. Власне, цей браслет міститиме інформацію про місце знаходження туриста та його серійний номер. І якщо навіть турист з таким браслетом хильне зайвого та заблукає, чи втрапить у халепу, йому одразу ж зможуть надати допомогу. Крім того, міністр зазначила, що влада розглядає й можливості застосування інших електронних пристроїв, які б допомогли краще визначати місця знаходження мандрівників.

Поштовхом до посилення заходів безпеки туристів на місцевих курортах стало жорстоке убивство двох британців, що сталося на острові Тао два тижні тому. Понівечені тіла двох молодих британців - двадцятитрьохрічної Ханни Вітерідж та двадцятичотирьохрічного Девіда Міллера - були виявлені на пляжі трохи раніше.

Так, два тижні тому, п’ятнадцятого вересня, на одному з пляжів вранці було виявлено тіла двох британських туристів. Понівечені настільки, що це звіряче вбивство не залишило байдужим місцевих мешканців, які добровільно взялися перекривати бухти та виходи з острова в надії спіймати злочинця. Чи вдалося спіймати убивцю, не уточнюється.

Щоб захистити туристів, влада країни видала розпорядження встановити камери відеоспостереження в тих місцях, які користуються в туристів найбільшою популярністю. Камери зніматимуть все, що відбувається, аж до кінця грудня.

Таїланд відкриває казкові пейзажі (фото з сайту doba.rv.ua)
Таїланд відкриває казкові пейзажі (фото з сайту doba.rv.ua)


Відзначимо, що на даний час туризм у Таїланді переживає не найкращі часи – з початку цього року потік туристів скоротився на одинадцять відсотків у порівнянні з минулим роком. тим не менше, у наших співвітчизників та мешканців країн колишнього СРСР Таїланд користується особливою популярністю.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/09/30/thailand/

Інші новини розділу