Мусульманкам Франції заборонили купатися в хіджабах Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.08.2009 15:53 · Розділ: Суспільство

Влада Франції заборонила місцевим мусульманкам арабського походження купатися в басейнах в одязі, що за ісламськими канонами повинен закривати все тіло. На думку президента, Ніколя Саркозі, такий одяг «принижує гідність жінок». Раніше французькі мусульманки плавали в спеціальних купальних костюмах, розроблених на основі традиційного арабського жіночого одягу, які у Франції отримали дотепну назву «буркіні».

Фото взяте з сайту uznayvse.ru
Фото взяте з сайту uznayvse.ru

Але зараз Національна Асамблея - нижня палата французького парламенту - почала розглядати питання про введення обмежень на носіння хіджабу в Франції. Президент у своїй промові заявив, що хіджаб - звичайний одяг мусульманки - поневолює її та принижує жіночу гідність.

«Ми не можемо дозволити, щоб у нашій країні жінки були сковані путами, як в'язні, були відрізані від соціального життя, не мали ніякої індивідуальності», - заявив Саркозі.

Співробітники басейнів, відмовляючись давати можливість мусульманкам поплавати, пояснюють заборону тим, що правилами поведінки в громадських басейнах не передбачено купання в одязі.

На даний час у Франції живе близько 5 мільйонів мусульман - більше, ніж у будь-якій іншій країні Західної Європи.

Джерело newskaz.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.