Ентузіасти хочуть випустити великий гнучкий смартфон, що носиться на зап'ясті Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2014 22:17 · Розділ: Нові технології

Недавно американські ентузіасти запустили досить цікавий проект під назвою Portal, в рамках якого сподіваються розробити «гнучкий» смартфон, який би міг на кшталт наручного годинника чіплятися на зап’ястя. А в мережі з’явилося припущення, що проект – це свого роду сатира на «гнучкі» смартфони від APPLE iPhone 6.

Так, трохи раніше в Мережі розлетілася інформація про те, що нові «яблучні» смартфони гнуться в кишені. Користувачі, які носили гаджет в передній кишені надто тісних штанів, зауважували, що корпус смартфона згинався, приймаючи іншу форму. Щоправда, на роботі пристрою це не позначилося, та все ж, як кажуть власник «постраждалих» айфонів, неприємність.

Так, один з користувачів розповів, що якось засунув телефон в передню кишеню штанів, після чого кілька годин провів в сидячому положенні, перебуваючи за кермом. І ось що він витяг з кишені:

Погнувся :-( (фото з сайту www.yaplakal.com)
Погнувся :-( (фото з сайту www.yaplakal.com)

І ось саме в цей час, коли пристрасті навколо «гнучких» смартфонів ще не вщухли, американці запускають проект «портал», в рамках якого і сподіваються випустити «гнучкий» смартфон. Виглядає і справді як насмішка.

Щоправда, «революційний», «супергнучкий» та «суперкрутий» смартфон займає ціле передпліччя, та все це дурниці, вважають автори проекту, які вирішили поділитися своїми планами з користувачами Інтернету, знявши ролик, який скидається, скоріше, на сатиру, і на якому вони з украй серйозними обличчями представляють глядачам свій Portal.

Якщо авторам проекту вдасться назбирати три сотні тисяч доларів, то вони обіцяють випустити гнучкий «планшетфон» з шестидюймовим дисплеєм, кевларовим корпусом, «найшвидшим процесором», чотирма камерами, двома ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам'яті, акумулятором ємністю 3200 мАг і набором всіляких датчиків. Ціна пристрою для спонсорів складе всього триста сорок дев’ять доларів.

Новий смартфон працюватиме на базі операційної системи Android, щоправда, на її модифікованій версії, яка отримає назву Портал ОС. Самі ж «планшетофони» зможуть замінити не тільки мобільні телефони, що використовуються як засоби зв’язку, але й розумні годинники, фітнес-трекери та інші портативні девайси.

Користувач мережі з іронією припустили, що наступним кроком, очевидно, стане випуск «гнучких» телевізорів, які можна буде носити на нозі :-).

Джерело: http://hitech.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.