Річард Бренсон дозволить співробітникам йти в необмежені відпустки Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2014 19:53 · Розділ: Цікаві факти

Річард Бренсон давно прославився, як людина неординарна та яскрава. Тепер же його ім’я знову опинилося в центрі уваги.

Справа в тому, що знаменитий на увесь світ мільярдер запропонував своїм співробітникам необмежену відпустку.

Так, недавно сер Річард Бренсон, якому належить група компаній Virgin, вирішив надати своїм підлеглим можливість іти в відпустку на стільки часу, скільки їм буде потрібно. Досить незвичний крок у світі бізнесу, слід визнати.

Про це Річард Бренсон повідомив на своєму сайті. Він написав, що співробітники його головної компанії «можуть йти у відпустку тоді, коли забажають, і на стільки, на скільки захочуть».

Мільярдер також пояснив, що співробітники не зобов’язані просити дозволу у начальства, щоб піти у відпустку, як і не повинні повідомляти про те, коли планують з відпустки вийти й знову приступити до роботи. Суть цієї ідеї, пояснює Бренсон, полягає в тому, що відсутність одного працівника не відіб'ється на роботі цілої компанії.

Річард розповів, що ідея запровадити необмежені відпустки виникла в нього після того, як донька розповіла, що схожої політики дотримується американська компанія Netflix, що займається випуском серіалів.

За словами Бренсона, відтепер сам працівник вирішуватиме, коли він може взяти кілька годин, днів чи тижнів, або навіть цілий місяць на відпочинок. Фактично, ідея базується на наступному: співробітник піде у відпустку лише тоді, коли і він, і вся команда, будуть на сто відсотків впевнені, що його відсутність не завдасть шкоди ні компанії, ні його кар’єрі, ні бізнесу в цілому.

Річард Бренсон давно прославився схильністю до епатажу (фото з сайту www.gazeta.ru)
Річард Бренсон давно прославився схильністю до епатажу (фото з сайту www.gazeta.ru)

Поки що нововведення торкнулося тільки компаній, розташованих у США та Великобританії, де політика надання відпусток дуже й дуже сувора. Та якщо все піде гаразд, Річард Бренсон планує запровадити аналогічні правила й у дочірніх компаніях, розташованих в інших країнах.

Зауважимо, що на сьогоднішній день у Virgin Group працює більше п’ятдесяти тисяч осіб,а офіси компаній розташовані в більш ніж п’ятдесяти країнах світу. Тепер компанія Річарда Бренсона включає в себе телекомунікаційний бізнес, бізнес в сфері подорожей та фінансових послуг, а ось більш ніж сорок років тому, в 1970-хх, коли Бренсон тільки розпочинав свою справу, його компанія, якщо так можна її назвати, займалася доставкою музичних платівок.

Джерело: http://www.mignews.com/news/lifestyle/world/270914_122709_02870.html

Інші новини розділу