П'ятирічна боксерка відправила свого батька в нокаут Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2014 17:35 · Розділ: Спорт

Частенько батьки в дітях бачать малих себе, тож і намагаються руками малечі реалізувати власні нездійснені мрії та бажання. Щось схоже, очевидно, відбувалося і з героєм нашої статті: темношкірий батько настільки любив бокс, що вирішив прищепити цю любов і своїй п’ятирічній донечці.

І до цієї справи чоловік поставився настільки серйозно, що навіть купив малечі гарненькі рожеві боксерські рукавички.

Однак вже перше тренування юної боксерки змусило чоловіка добряче пошкодувати з приводу свого вчинку, адже донечка виявила неабиякий хист до боксу, відправивши татуся… в нокаут.

Відеоролик, очевидно, покликаний зняти тренування юної боксери, одразу став хітом на Ютюбі, однак для батька це справжня ганьба: так, навряд чи похвалишся перед кимось тим, що тебе твоя ж власна п’ятирічна! донька відправила в нокаут, завдавши нищівного хука з правої.

Справді, у п’ятирічної боксерки, одягненої в рожеву сукню та рукавички, є талант, адже її удар змусив би позаздрити самого Майка Тайсона.

Спершу дівчинка одягла рукавиці, а тоді почала мотлошити свого таточка, забувши, очевидно, хто перед нею та перетворивши предка в боксерську грушу. При чому видно, що дівчинка, очевидно, не раз дивилася з татом бокс, адже удари вона наносила досить вправно, і знавці зуміли навіть розгледіти в них лівий і правий крос, аперкот та лівий джеб. Більше того, дівчинка навіть досить вміло їх комбінувала.

Все, що залишалося батькові, це піти в глуху оборону, після чого він ще більше став нагадувати грушу.

Однак тут татусь вирішив заблокувати кілька ударів малечі, що й стало його фатальною помилкою: опустивши ліву руку надто низько, він «спіймав» потужний удар з правої, після чого «помандрував» в нокаут.

А дівчинка поглядала на свого батька з виглядом превеликого задоволення – ще б пак, вона ж так вправно випробувала свої нові боксерські рукавички!

Відео дуже швидко стало хітом на Youtube, та й по соціальних мережах воно розлетілося блискавично. А користувачі в коментарях вказали на те, що дівчинці не доведеться боятися кривдників, коли вона піде до школи. Скоріше, остерігатися доведеться самим кривдникам,адже не дай Боже попастися такій малечі на кулак!!!

На жаль, відео видалили з публічного доступу. Але ми пропонуємо вам глянути, якими вправними можуть бути інші п'ятирічні боксерки:

Джерело: http://aspekty.net/2014/pyatiletnyaya-boksersha-otpravila-svoego-ottsa-v-nokaut-video/

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.