Ірландець прокопав під ліжком тунель, щоб тікати від дружини в бар Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2014 15:03 · Розділ: Події у світі

Якими хитрющими істотами іноді бувають чоловіки! До чого лише вони не додумаються, щоб і по-своєму зробити, і дружину навколо пальця обвести, та ще й обставити все так, щоб ніхто не догадався!

Наприклад, один ірландський сантехнік вирішив зробити підкоп, щоб таємно від дружини ходити в улюблений бар.

В переважній більшості випадків підкопи роблять грабіжники - щоб пограбувати банк чи, для прикладу, втекти з в’язниці після невдалого пограбування.

Але у випадку з ірландцем Петсі Керрем ніяких злочинів не було. Як і більшість ірландців, чоловік любив добряче погуляти та трохи випити в барі, який, до того ж, розташовувався неподалік – в якихось двох сотнях метрів від його дому. Але ось сувора дружина була незадоволена такими походеньками свого чоловіка, тож він зважився на неймовірний вчинок: з-під свого ліжка чоловік викопав тунель, який вів прямісінько до бару, і саме за допомогою цього тунелю чоловік цілих п’ять років втікав від своєї дружини до пабу.

Невідомо, скільки б ще спритному ірландцю вдавалося водити дружину за ніс, якби не одна, для нього прикра, випадковість - підземний хід обвалив каналізаційну трубу під сусіднім будинком, і коли з’ясувалися причини обвалу, чоловіка притягли до відповідальності. Тоді й викрилася вся правда про існування тунелю. Тепер сантехнікові доведеться відповідати перед судом міста Ома, розташованому на Півночі Ірландії.

«Моя дружина просто жахливо хропе, та й спить дуже міцно, тож, переглянувши фільм «Втеча з Шоушенка» в кінотеатрі в 1994-му році, я вирішив викопати підземний хід. Я чекав, поки дружина засинала, і починав копати яму під ліжком в напрямку пабу», - зізнався сантехнік в ході судового слухання.

Він також розповів, що використовував в роботі найрізноманітніший інструмент - почав з ложки, далі взяв до рук лопату, а згодом навіть кирку та відбійний молоток - щоправда, до «важких» інструментів справа дійшла тоді, коли чоловікові вдалося заглибитися в тунель та віддалитися від подружнього ложа, на якому спала дружина, на кілька десятків метрів.

Щоб закінчити свій тунель, чоловікові знадобилося цілих п’ятнадцять років. І ось нарешті в 2009 він докопався до жіночого туалету в пабі, в який так любив заходити.

От тоді й настав рай для Керра – щоночі, об одинадцятій, коли його дружина засинала найміцнішим сном, він преспокійно і непомітно вирушав своїм підземних ходом прямісінько до пабу, звідки повертався аж над ранок.

А на запитання дружини стосовно того, звідки взявся дивний запах, чоловік відповідав, що так «пахне» його організм.

Підозри виникли у господаря пабу – той помітив, що кожного разу Керр з'являється нізвідки, а перед закриттям пабу зникає в жіночому туалеті.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/46247-santexnik-proryl-pod-semejnym-lozhem-tunnel-chtoby-sbegat.html

Інші новини розділу