Шлюбний контракт Джолі та Пітта: зрадив - дітей не побачиш! Автор: lesya · Опубліковано: 25.09.2014 13:31 · Розділ: Життя

Не встигли вщухнути пристрасті навколо весілля однієї з найбільш «зіркових» та елегантних пар Голлівуду – мова йде про одруження Бреда Пітта та Анджеліни Джолі – як імена зірок знову опинилися в центрі уваги: цього разу в Мережу просочилися подробиці шлюбного контракту знаменитостей. Так-так, як би не дивувалися шанувальники, Бред Пітт та Анджеліна уклали шлюбний контракт, при цьому умови його досить суворі.

Так, навіть може видатися, що обидва члени подружжя сумніваються одне в одному, а офіційний документ було укладено, щоб залякати одне одного. Хоча, ймовірно, це просто тверезе оцінювання реальності і спроба запобігти неприємностям в майбутньому.

Перша умова шлюбного контракту стосується зради Бреда Пітта: якщо, раптом, красень Пітт вирішить зрадити своїй дружині, то він не лише змушений буде вплатити їй величезну суму, але й позбудеться права спілкуватися з дітьми. Не те що спілкуватися – якщо Джолі дізнається про зраду, Бреда позбавлять батьківських прав!!!

Подбала пара і про фінанси: всі гроші, які були зароблені до шлюбу, йдуть в одну графу, а ті, які пара заробить потім, йдуть в іншу. У випадку розлучення гроші пари розділять на шість рівних частин – кожному з дітей по частині.

Подбали Джолі та Пітт і про заповіт: якщо батьки помруть, то всі їхні кошти дістануться дітям. За винятком тих грошей, які підуть на благодійність, а також на розвиток тих дитячих будинків, в яких свого часу жили їхні прийомні діти - Захара, Меддокс і Пакс.

В принципі, досить справедливо, адже краще заздалегідь продумати всі можливі неприємності, аніж потім розпочинати нескінченні судові тяганини.

Що ж стосується весільної церемонії, то вона була насправді яскравою і барвистою. Новоспечене подружжя отримало чимало цікавих подарунків, серед яких, в основному, були твори мистецтва. Один з найяскравіших презентів – статуя гігантського слона, яку подарував анонімний дарувальник. Ще було чимало картин знаменитих художників. Серед них – роботи Дома Паттінсона, британського художника-урбаніста. Картини стануть частиною особливої «весільної» колекції подружжя.

Що ж стосується нареченої, то вона й тут не проминула можливості продемонструвати те особливе місце, яке займають в її житті діти: Джолі надягла весыльну сукню, прикрашену малюнками своїх дітей. І виглядала Джолі, як завжди, розкішно...


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.