Британець заради кохання схуд на 305 кілограмів Автор: lesya · Опубліковано: 25.09.2014 08:33 · Розділ: Життя

На що лише не спроможні люди заради кохання!!! Вони не те що зірочку з неба готові дістати, але й на триста кілограмів схуднути можуть, тільки щоб догодити своїй коханій.

Власне, це й зробив п’ятдесятидвохрічний мешканець Великобританії, який, познайомившись в Інтернеті з однією жінкою, вирішив, що пора братися за себе і скинути зайві кілограми. А їх назбиралося ой як багато!!!

Свого часу Пол Мейсон (Paul Mason) працював листоношею. Але згодом в його житті щось пішло не так, і чоловік почав обростати жиром. Його вага росла й росла, а чоловік щодня докладав звірячу порцію калорій до своїх кілограмів.

Скоріше за все, ця історія закінчилася б дуже трагічно, якби доля не подарувала Полу ще один шанс – у вигляді знайомства з Ребеккою Маунтін. Власне, закохавшись у жінку по самісінькі вуха, чоловік і зробив цей неймовірний крок – схуд на цілих триста п’ять кілограмів.

Пол Мейсон познайомився з американкою на ім’я Rebecca Mountain, якій на момент знайомства виповнилося сорок років, на теренах соціальної мережі Facebook. При цьому жінка, яка на той час мешкала в американському штаті Массачусетс, написала чоловікові з чистих жалощів: переглянувши документальний фільм про незграбного товстуна Пола, який щодня пожирав до двадцяти тисяч калорій, вона вирішила допомогти йому знайти помічника по господарству, який би заодно зміг доглядати за чоловіком.

Втім, чоловікові не завадить скинути ще кілька кілограмів (фото з сайту www.mirror.co.uk)
Втім, чоловікові не завадить скинути ще кілька кілограмів (фото з сайту www.mirror.co.uk)

Однак перша розмова Пола та Ребекки зайняла чотири з половиною години! Розмовляли майбутні закохані через Skype, і зовсім скоро їхнє дружнє спілкування переросло в набагато серйозніші взаємини.

Згодом Мейсон зізнався, що до моменту знайомства з Ребеккою його вага становила чотириста сорок п’ять кілограмів. Щодня він з’їдав двадцять тисяч кілокалорій, в той час як добова норма в середньому складає всього дві з половиною тисячі кілокалорій на день.

Однак, закохавшись у Ребекку, він вирішив схуднути. Зараз чоловік важить сто сорок кілограмів, і він вирішив, що тепер настав момент показатися коханій на очі, адже вони ще ні разу не зустрічалися в живу. Зовсім скоро Маунтін, яка ще жодного бачила Мейсона, планує прилетіти до Великобританії. «Я не можу дочекатися, коли ми проведемо залишок нашого життя разом», - зізнається чоловік.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/09/24/bigman/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.