Лікар наколов татуювання на оці пацієнта Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2014 19:04 · Розділ: Медицина

Сьогодні медицина досягла того рівня розвитку, коли вчинки деяких медиків змушують замислитися над тим, чи все в порядку з головою у світил медичної науки. Ну скажіть, наприклад, як би ви розцінили вчинок одного медика, який вирішив набити своєму пацієнтові на очному яблуці справжнє татуювання?

Навіть слів потрібних не дібрати… але це якщо не заглиблюватися в ситуацію. Та якщо приглянутися пильніше, то ви зможете виявити, що лікар, який провів цю надскладну операцію, заслуговує захоплення і поваги. Так, набивши татуювання своєму пацієнтові, він врятував його від вади, яка заважала чоловікові жити повноцінним життям.

Так, у п’ятдесятивосьмирічного чоловіка на оці було більмо – ще в дитинстві Вільям Уотсон з Нью-Йорка отримав серйозну травму під час гри з м'ячем. Сильний удар, який прийшовся на око, наніс серйозних пошкоджень, в результаті чого на рогівці хлопця утворилося великих розмірів помутніння. І воно, як зізнається Уотсон, добряче ускладнило йому життя.

Так, у хлопця не лише суттєво погіршився зір – на нього почали звертати увагу оточуючі. Вони настільки пильно придивлялися до пошкодженого ока, що Уотсона це бентежило.

І ось тепер завдяки старанням лікаря Еміля Чинна (Emil Chynn) і татуювальника Сіджи Пенто (CJ Pento) американець позбувся цієї вади – вправні хлопці накололи йому на очному яблуці тату, яке відтворює обриси здорового ока. Тепер вада стала майже непомітною.

Перед тим, як приступити до надскладної операції, лікар Чинн пройшов серйозне тренування. Спершу він навчався у Пенто майстерності татуювання, а потім тренувався набивати тату на виноградинах.

Пацієнт під час перації (фото з сайту http://fedpost.ru/f)
Пацієнт під час перації (фото з сайту http://fedpost.ru/f)

Достатньо потренувавшись, медик призначив дату операції. Попередньо ввівши пацієнту анестетик, Чинн розпочав складну процедуру. Його асистентом був Пенто, який взяв на себе функцію змішування та підбору кольорів.

Перед початком операції пацієнт зізнався, що зміни, які чекали на нього вже в найближчі хвилини, є дуже важливими, адже він врешті-решт зможе дивитися людям просто у вічі, не відводячи потворного погляду.

Американець після операції (фото з сайту http://fedpost.ru/f)
Американець після операції (фото з сайту http://fedpost.ru/f)

Сторонньому може видатися, що ця процедура – украй неприємна і болісна, однак Уотсон переконує в протилежному. Він зізнався, що йому навіть було приємно під час операції. Коли око загоїлося, чоловік був дуже задоволений: «Я не міг у це повірити - мої очі стали практично однаковими! Тепер я відчуваю, що змінився не тільки зовні, але і внутрішньо, оскільки став набагато впевненішим у собі. Доктор Чінн подарував мені життя нормальної людини і я цього ніколи не забуду», - емоційно повідав журналістам чоловік.


Інші новини розділу