Український рок-гурт зняв відеокліп, який "підірвав" Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2014 17:50 · Розділ: Музика

В Україні чимало талановитих хлопців та дівчат, що недавно знову вирішили продемонструвати члени криворізького рок-гурту, знявши на свою композицію кліп, який за лічені дні підкорив Інтернет.

Мова йде про криворізьку інді-рок-групу Brunettes Shoot Blondes і їхню композицію Knock Knock.

В той час як світові знаменитості використовують мільйони доларів, щоб зняти кліп, українські таланти довели, що можна обійтися і без цього: для зйомок їхнього відео використано всього одну відеокамеру, при цьому в кліпі навіть не використовувався монтаж.

Натомість творці ролику вирішили знати цікаву історію кохання за допомогою одразу чотирнадцяти пристроїв від Apple. Так, в кліпі задіяні шість пристроїв iPhone, чотири iPad, три MacBook та один iPod touch.

Сюжет відеокліпу будується навколо простої, як завжди, історії кохання: персонажі ролику переходять з девайса на девайс, вимагаючи взаємності одну в одного.

Звучить банально і просто, але головне – творчий підхід, адже ролик вийшов і справді захоплюючим.

Персонажі перестрибують з гаджета в гаджет (фото з сайту http://podrobnosti.ua/)
Персонажі перестрибують з гаджета в гаджет (фото з сайту http://podrobnosti.ua/)

Щоправда, творці відеоролику зіткнулися з певною складністю – їм необхідно було синхронізувати всі чотирнадцять гаджетів, щоб стало можливим створити ілюзію переходу між девайсами Apple.

Користувачам Інтернету кліп прийшовся до душі. Вони навіть вирішили, що саме такими будуть кліпи майбутнього. А сам ролик всього за кілька днів з моменту публікації назбирав цілих сімсот тисяч переглядів.

Один з учасників колективу, Андрій Ковальов, на своїй сторінці в мережі Фейсбук поділився з прихильниками, звідки ж взялася ідея зняти такий оригінальний ролик. «Якось ми з хлопцями обговорювали ідеї для майбутніх кліпів. І цілком випадково у нас виникла ідея зробити щось цікаве з гаджетами та моніторами, щось таке, де б персонажі перестрибували з одного гаджета в другий. Потом ми придумали, як зробити це в режимі реального часу. Якщо розрахувати синхронізацію всіх цих пристроїв, їх можна запустити одночасно, й вони всі разом будуть грати. Відштовхуючись від цієї технології, ми почали розписувати сценарій і робити розкадрування», - ділиться Андрій. А що з цього всього вийшло, дивіться самі:

Добре, що історія закінчується "хепі-ендом" і закохані врешті-решт знаходять одне одного...


Інші новини розділу