Леонардо ді Капріо "долаявся" до Книги рекордів Гіннеса Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2014 15:45 · Розділ: Цікаві факти

Леонардо Ді Капріо – талановитий голлівудський актор, герой багатьох блокбастерів і фільмів, яким судилося стати класикою. Улюбленець жінок, який так і не отримав Оскара… Тепер він ще й стане рекордсменом Книги рекордів Гіннеса – фільм з Леонардо ді Капріо в головній ролі – «Вовк з Уолл-стріт» - став рекордсменом за кількістю лайок.

Так, у шістдесятому виданні знаменитої книги рекордів Гіннеса буде значитися чимало імен голлівудських знаменитостей. За різні досягнення сюди потрапило чимало акторів та робіт відомих кінорежисерів. Тут читач знайде імена Дженніфер Лоуренс, що зіграла головну роль в нашумілих «Голодних іграх», Кетті Перрі, а такожд улюблений багатьма серіал "Ігри престолів" та багато-багато інших імен.

Дженніфер Лоуренс, що виконала головну роль в фільмі "Голодні ігри", увійшла до Книги рекордів як найбільш касова героїня фільму в жанрі екшн, адже Кітнісс Евердін, дівчина, яку зіграла Дженніфер, принесла авторам картини більше півтора мільярда зелених.

Лідерство серед мультфільмів дісталося картині «Холодне серце», яка зібрала у прокаті більше одного мільярда доларів, ставши, таким чином, рекордсменом в даній області. А Кеті Перрі потрапила до Книги рекордів як знаменитість, у якої найбільше підписників у Twitter’і.

А серед продуктів телебачення першість дісталася серіалу «Ігри престолів», адже кожну серію четвертого сезону кіно через торренти скачувалио більш як 5900000 користуваів Інету.

Дійшла черга і до Леонардо - фільм «Вовк з Уолл-стріт» побив усі рекорди за кількістю лайливих слів. Протягом цілого фільму герої картини вимовили більше шестисот вісімдесяти семи лайливих слів, а це, за підрахунками експертів, приблизно три цілих вісім десятих слова на хвилину. вісімдесят відсотків лайок вимовив головний герой стрічки, якого зіграв Леонардо Ді Капріо.

Втім, ще до виходу картини режисер фільму - Мартін Скорсезе - попереджав, що головний герой його роботи любить смачно лаятися.

А коли фільм вийшов на екрани, глядачі й самі змогли в цьому пересвідчитися: вони підрахували, що одне лише слово «фак» вживається в картині цілих п’ятсот шість разів. В результаті картина за цим показником навіть обігнала попередника-рекордсмена - Summer of Sam Спайка Лі, де ця улюблена американцями лайка зустрічалася всього чотириста тридцять сім разів.

Тепер романтик Лео постав перед нами в зовсім іншому образі...


Інші новини розділу