Щоб назбирати грошей на новий iPhone, китайський студент почав здавати власну дівчину в оренду Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2014 13:41 · Розділ: Суспільство

Пристрасть китайців до новинок у світі технологій відома давно, і вони не зупиняються ні перед чим, щоб купити омріяний гаджет. Ні перед чим – це в буквальному сенсі цього слова, адже відомі випадки, коли китайці навіть продавали власні органи, щоб купити чергову новинку компанії Apple. Інші йдуть на ще більш шокуючі вчинки.

Недавно, для прикладу, один китайський студент настільки загорівся бажанням купити новий iPhone, що день і ніч думав, де б йому заробити трохи грошенят. А оскільки фантазія у китайця, виявилося, буйна, а за роботу самому братися ой як неохота, він придумав досить незвичний спосіб, що має допомогти йому назбирати на iPhone: китаєць вирішив здавати в оренду… власну дівчину. При цьому клієнтам пропонується як погодинна оплата її послуг, так і місячний абонемент.

Всупереч здоровому глузду, пропозиція китайського студента користувалася неабияким попитом, повідомляє місцеве видання South China Morning Post.

За годину спілкування зі своєю дівчиною юнак просив всього десять юанів – то приблизно двадцять гривень. За місячний абонемент довелося б заплатити близько п’яти сотень юанів (коло тисячі гривень).

Щоб розкрутити власну пропозицію, хлопець виклав фото коханої в Інтернет, і вони, слід відзначити, блискавично розлетілися по китайській соціальній мережі Weibo. А ще хлопець стояв на вулиці з транспарантом, на якому були написані розцінки.

Якщо когось цікавила пропозиція, він міг підійти до винахідливого студента, й тоді той показував фотографії своєї дівчини. Відзначимо, що інтим до переліку послуг, які надавала китаянка, не входив, тож клієнти платили гроші за можливість зводити дівчину в кіно, ресторан чи просто поспілкуватися з нею.

Чи назбирав врешті-решт впертий молодик достатньо грошей на купівлю омріяного гаджета, не повідомляється. Але варто відзначити, що такого роду сервіси досить актуальні в Китаї, адже тут кількість чоловічого населення помітно перевищує кількість представниць прекрасної статі. Проблема стоїть настільки гостро, що кожного року, одинадцятого листопада, в країні навіть відзначають День самотніх.

Відзначимо також, що китайський студент вибрав доволі безпечний спосіб назбирати грошенят на айфон. адже одержимі ідеєю отримати новинку китайці здатні й не на таке: в минулому році, наприклад, молоде китайське подружжя продало власне новонароджене немовля, щоб на виручені гроші купити айфон.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=1982138&cid=520

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.