Норвезька тележурналістка вела прогноз погоди 33 години поспіль Автор: lesya · Опубліковано: 22.09.2014 09:52 · Розділ: Життя

Недавно одна норвезька ведуча продемонструвала рекорди витривалості: вона провела в ефірі цілих тридцять три години. Увесь цей час Елі Карі Г’єнгедал (Eli Kari Gjengedal) розповідала телеглядачам, якою буде погода. У такий спосіб ведуча телеканалу TV2 побила світовий рекорд – попереднім рекордсменам вдалося провести в ефірі цілих двадцять чотири години.

Тридцятитрьохгодинний прогноз погоди дозволив Елі втілити в життя свою давню мрію: «Це заповітна мрія для синоптика, який, як правило, обмежений двома з половиною хвилинами на екрані», - зізналася журналістка перед тим, як розпочати свій «телемарафон».

Встановлення рекорду проходило на очах не лише телеглядачів, але й мешканців столиці, які отримали можливість «вживу» побачити, якою витривалою є телеведуча Елі Карі. Так, передача проводилася зі спеціальної скляної будки, розташованої на площі Домкіркеплассен в столиці країни Осло. Згідно з умовами реєстрації світового рекорду, журналістці дозволяли йти на п'ятихвилинну перерву кожні шістдесят хвилин роботи в ефірі.

Закінчивши цей неймовірно виснажливий погодній марафон, Eli Kari Gjengedal заявила, що планує «збігати за пивом», щоб у такий спосіб відзначити своє досягнення.

Що стосується прогнозу погоди, який нам дають синоптики, то тут є ще одна приємна новина: недавно американські учені винайшли інноваційний спосіб складання прогнозів погоди. Тож існує висока ймовірність того, що скоро їхні передбачення стануть куди точнішими.

Американські фахівці переконують, що передбачати погоду можна не тільки традиційними методами, але й проводячи спостереження за блискавками, а точніше - за їх спалахами. Власне, використання цього методу дозволить суттєво скоротити витрати на досить дорогі метеорологічні радари. Винахід учених допоможе точніше передбачати погоду в тих регіонах, де коштів на побудову повноцінної метеорологічної станції не вистачає.

Винахід американців являє собою дванадцять спеціальних станцій, кожна з яких розташовується на вежах-ретрансляторах стільникового зв'язку. Кожна з цих станцій проводить спостереження за небом, і ці спостереження охоплюють радіохвильовий діапазон.

Інформація про грозові розряди направляється в центр обробки даних, де фахівці аналізують отримані дані, а зокрема, напрям руху хмарних фронтів, а також їхні розміри. В традиційних метеорологічних станціях цю функцію виконують радари, які коштують досить дорого: вартість одного радара перевищує суму в десять мільйонів доларів.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/09/20/tv/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.