Дихання Кевіна Спейсі виставили на продаж Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2014 21:06 · Розділ: Життя

Добре, коли ти знаменитий: настали тяжкі часи, фінансові труднощі, чи, може кар’єра пішла на спад, хвилюватися нема чого – скинув шкарпетку, футболку чи відламав шматок нігтя – і гайда на аукціон - кілька тисяч доларів чистого прибутку гарантовано. А не бажаєш розлучатися з власними речами, можеш взагалі надихати в баночку і продати все це якомусь придуркуватому фанату за шалені гроші.

Так-так, це можливо, особливо, якщо мова йде про зірок Голлівуду. Недавно, для прикладу, В мережі виставили на продаж дихання Кевіна Спейсі.

Власник лоту – один з мешканців Ванкувера. Цими днями він виставив на продаж на сайті Craigslist дивний лот – банку з дивовижним і украй рідкісним, на його думку, вмістом - диханням знаменитого голлівудського актора Кевіна Спейсі.

Як і годиться у випадках, коли ви хочете щось продати, та ще й з аукціону, лот потрібно гарно описати, що й зробив продавець, який побажав залишитися інкогніто. Власник цінного лоту зізнався, що йому вдалося зібрати дихання актора під час зйомок фільму «Краса по-американськи».

За словами мешканця Ванкувера, повітря в банці має бути надзвичайно ароматним, адже актор дихнув у банку після того, як смачно пообідав макаронами з куркою. Він також зізнався, що попрохав Спейсі зробити це, щоб подарувати банку своїй матері, яка була палкою шанувальницею голлівудського красеня.

На превеликий жаль шанувальників актора, в оголошенні не уточнюється, скільки ж грошенят заправив анонімний продавець за банку з диханням Кевіна. Очевидно, встановити ціну доведеться самим покупцям.

Кевін Спейсі Фоулер і справді знаменитий. Не лише актор, але й режисер, що здобув популярність завдяки картинам «Підозрілі особи» та «Краса по-американськи». Власне, за ролі, зіграні в цих картинах, він отримав Оскара. А на даний час актор знімається в серіалі «Картковий будиночок»

У даному контексті відзначимо, що мешканець Ванкувера – далеко не єдиний, хто вирішив спекулювати з ім’ям особистостей. Недавно, приміром, одна спритна американка навіть відкрила цілий магазин (щоправда, на теренах Інтернету), в якому торгує душами! знаменитостей. Коштують вони якихось п’ятнадцять доларів, і ще за доставку доведеться заплатити п’ять. Тож кожен бажаючий може заволодіти шматочком душі свого кумира.

Жінка зізналася, що процес крадіжки душ – доволі безболісний для самих знаменитостей.

Джерело: http://lenta.ru/news/2014/09/19/spacey/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.