6 способів відрізнити якісну косметику від підробки Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2014 12:09 · Розділ: Краса і здоров'я

Підробка косметики – тема, актуальна для переважної більшості жінок, які користуються дорогою та якісною косметикою. Справді, було б дуже неприємно заплатити 300-400 гривень за туш, ціна якої – не більше тридцяти гривень. А такі випадки трапляються дуже часто, адже ринок косметики, як, зрештою, й у випадку з усією іншою продукцією, заполонили підробки. Найчастіше – дуже вже неякісні та низькопробні.

Та якщо бути уважним, можна все-таки не попастися на вудочку шахраїв. Тому, купуючи косметику, звертайте увагу на декілька моментів.

Момент 1. Місце покупки. Ринкові кіоски та палатки - не найкращий варіант, якщо говорити про якість. Фірмові магазини та великі торгові центри – куди краще рішення. Ще один непоганий спосіб купити якісну косметику й не витрачати часу на ъъ пошук – замовити її в Интернет магазине с доставкой косметики makeup-shop.

Фото з сайту myladies.ru
Фото з сайту myladies.ru

Момент 2. Навіть великі торгові центри та фірмові магазини час від часу зловживають довір’ям своїх покупців, підсовуючи їм не надто якісний продукт. Ваше право – вимагати сертифікат якості. Його вам просто зобов’язані пред’явити. Та щоб не зазирати на сертифікат, як баран на нові ворота, краще попередньо в Інтернеті ознайомитися з тим, як він має виглядати, та що і де має бути написано.

Момент 3. Якщо вимагати сертифікат якості ви з якихось причин соромитеся, доведеться ретельно вивчити коробочку, в якій схована косметика. Тут нюансів є ціла купа.

По-перше, якісну косметику пакують в коробочки з твердого і міцного картону, який в процесі транспортування не помнеться і не знищиться. Всі згини мають бути рівні, сама коробка без пошкоджень.

По-друге, літери та написи мають бути чіткими, а написи зрозумілими. Обов’язкова наявність дати виготовлення та терміну придатності того чи іншого продукту.

Ще багато відомих косметичних брендів на зворотній стороні упаковки своєї продукції люблять прикріплювати листочки-вкладиші, складені віялом: потягнувши за край такого листочка (якщо косметика не підробка), ви отримаєте довгенький аркуш, на якому знайдете чимало цінної інформації. Та якщо ніякого вкладиша ви не знайдете, а потягнувши за край, просто відірвете наклейку від упаковки, ви натрапили на підробку.

Момент 4. Штрих-код. На кожному продукт є штрих-код. А в Інтернеті є чимало програм, які дозволяють перевірити його справжність. Отож скачуєте таку програму на смартфон, вирушаєте в магазин і перевіряєте, чи не хочуть, бува, продавці зробити з вас дурника.

Момент 5. Склад продукції. Цей пункт досить-таки актуальний, однак вимагає певного багажу знань. Тому якщо покупка у вас запланована, а не спонтанна, посидьте в Інтернеті і подивіться, які складники корисні, а від яких краще триматися подалі.

Момент 6. У багатьох магазинах є тестери – так би мовити, зразкові продукти, які ви можете випробувати на собі. Якщо ви розумієтеся на косметиці, то у такий спосіб вам буде досить легко перевірити, підробка перед вами чи оригінал.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.