Американським модницям запропонували носити сумочки з собачої шерсті Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2014 23:50 · Розділ: Події у світі

Недавно один американський дизайнер запропонувала модницям досить цікавий виріб – сумочки та клатчі, виготовлені з собачої шерсті. У такий спосіб мешканка штату Флорила вмудрилася поєднати дві свої давні пристрасті - ветеринарію і моду.

Тепер мешканка невеликого американського містечка Тампа створює симпатичні сумочки, які виготовляє із прядених власноруч ниток.

Ім’я винахідливого дизайнера - Доріс Карвалью (Doris Carvalho). Жінка сподівається, що її оригінальний задум припаде до смаку модницям, і врешті-решт їй вдасться перетворити улюблену роботу в прибутковий і процвітаючий бізнес.

Щоб продемонструвати світові, які симпатичні речі вона виготовляє з собачої шерсті, що в цілому світі практично вважається сміттям, Доріс вирішила зареєструватися на сайті Kickstarter. Вона описала свій проект і розпочала збір коштів – якщо Доріс назбирає необхідні для старту проекту п’ятнадцять тисяч доларів, то все у неї піде гаразд.

Так, за ці гроші вона зможе випустити перші тридцять клатчів – то буде стартова колекція.

«Виготовлені мною сумочки доводять, що продукцію високої якості можна виготовити з екологічно чистого матеріалу, - переконана вона. - Я виготовляю свої роботи з чистої собачої шерсті, яка в цілому світі вважається сміттям, тому її просто викидають. Перед тим, як виготовити тонкі нитки, я стерилізую собачу шерсть, а вже тоді приступаю до виготовлення пряжі. А це означає, що собача шерсть використовується повторно», - пояснює цінність своїх виробів дизайнер.

На виготовлення однієї такої сумочки в цілому йде близько п’ятдесяти годин, адже буквально всі елементи вона виконує вручну, витрачаючи в середньому на один виріб близько кілограма собачої шерсті. Її вироби, як і хутро інших тварин, дуже приємні на дотик.

Поки що ціна на сумочки з собачої шерсті трохи кусається – Доріс просить сто доларів за один екземпляр. Втім, дизайнер пообіцяла значно знизити ціну, якщо їй вдасться налагодити масове виробництво.

"Я сподіваюся, що в майбутньому мені вдасться зробити їх більш дешевими, а, значить, більш доступними для всіх", - додала Карвалью.

Попри всю безглуздість ідеї Доріс, не всі вважають її винахід безнадійним. Власниця одного зоомагазину вважає, що тут все залежить від того, наскільки людина любить свого вихованця. Якщо господарка обожнює свого собаку, то запросто зможе придбати клатч, виготовлений з його ж шерсті.

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/46168-modnicam-predlozhili-nosit-sumki-iz-sobachej-shersti.html

Інші новини розділу