В Японії відкрилася найбільша в світі виставка комп'ютерних ігор Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2014 21:57 · Розділ: Розваги

Тут є як розважитися (фото з сайту en.wikipedia.org)
Тут є як розважитися (фото з сайту en.wikipedia.org)

Всім геймерам і палким любителям комп’ютерних ігор, які вже давненько проміняли реальний світ на віртуальний, стелиться дорога в Японію: тут недавно відкрилася виставка комп’ютерних ігор, яка заслуговує називатися найбільшою міжнародною виставкою комп'ютерних ігор та ігрових приставок в історії. Називається вона Tokyo Game Show.

Виставка відкрилася сьогодні, і в ній візьмуть участь більш ніж чотириста двадцять компаній-виробників комп’ютерних ігор та устаткування. При чому участь візьмуть як розробники ігор для приставок, так і компанії, що займаються розробкою ігрового програмного забезпечення для смартфонів чи комп’ютерів.

Цьогорічна виставка особливу увагу акцентує на іграх, які імітують повне занурення у віртуальну реальність. Одним з найцікавіших експонатів стала розробка компанії Sony, яка, якщо хтось не знає, є розробником PlayStation4, - виробник представив спеціальний високотехнологічний шолом для своєї приставки, який забезпечує повний круговий огляд ігрового світу та дарує відчуття присутності.

Інший виробник ігрового приладдя - компанія Samsung - випустила схожий шолом, однак він уже призначений для смартфонів. А шолом американської компанії Oculus створює ілюзію присутності в космосі.

Не залишилася осторонь і Microsoft – свою останню Xbox One компанія оснастила спеціальним датчиком, що реагує на рухи та голос користувача.

Ігри на всі смаки представлені в рамках шоу (фото з сайту www.japan-guide.com)
Ігри на всі смаки представлені в рамках шоу (фото з сайту www.japan-guide.com)

Як твердять організатори заходу, цьогорічна виставка виявилася на цілих двадцять відсотків більшою (за кількістю учасників), аніж минулорічний проект. Що ж стосується учасників, то очікується, що виставку відвідає більше двохсот двадцяти тисяч осіб, а це свідчить про продовження зростання інтересу до ігрового комп’ютерного світу.

До речі, у світі тривають суперечки стосовно користі та шкоди, яку несуть собі комп’ютерні ігри. І останнім часом з’являється дедалі більше тих, хто охоче вірить, ніби комп’ютерні ігри приносять небувалу користь. Недавно навіть китайські вчені довели, що це й справді так, особливо, коли мова йде про дітей, однак, як твердять спеціалісти, всього має бути в міру. Тому запеклим геймерам все ж таки варто насторожитися і, може, навіть відмовитися від своєї згубної ігрової пристрасті.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=90130

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.