У Британії продають Барбі, що лається матюками Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2014 18:38 · Розділ: Життя

Недавно вельми неприємний сюрприз чекав на одну маленьку британку – мати купила їй довгоочікувану ляльку Барбі, але так і не дозволила нею гратися – виявилося, що білявка Барбі говорить непристойності.

Купуючи своїй семирічній доньці симпатичну кучеряву лялечку, двадцятип’ятирічна мешканка Північного Уельсу на ім’я Таліна Еванс (Talina Evans) не сподівалася, що крім чотирнадцяти стандартних фраз типу «в салон» і «я люблю макіяж», та вимовляє інші слова, здатні здивувати не лише дитину, але й дорослого.

Зараз Таліна Еванс перебуває в очікуванні другого малюка, тож для її стану характерна підвищена нервозність. А тут ще й лялька, що запитує «What the f***?» («Якого х**?»). Почути, що чарівна білявка матюкається, жінці довелося випадково: вона якраз проходила повз кімнату доньки, коли почула, що куплена кількома днями раніше лялечка лається матом. Жінка неабияк здивувалася – ще б пак, до ангельської зовнішності Барбі ну зовсім вже не підходить нахабна лайка…

Почувши це, Таліна відібрала у донечки ляльку і влаштувала їй свого роду прослуховування. І переконалася, що не помилилася: усміхнена лялечка і справді говорила "What the f***?"

Однак не всі батьки погодилися з Еванс – дехто почув у словах Барбі інший вислів – «Off the hook» (З гачка), однак Таліна вирішила звернутися до продавців, щоб обміняти покупку. Вона віднесла ляльку в магазин, намагаючись її повернути та забрати назад гроші, але отримала відмову.

Лялька неабияк засмутила молоду британку (фото з сайту http://fedpost.ru/)
Лялька неабияк засмутила молоду британку (фото з сайту http://fedpost.ru/)

"Мало того, що ми засмутили донечку, відібравши у неї ляльку, так ще й співробітники магазину відмовилися приймати її назад, оскільки у нас не було чеку, - поскаржилася мати. – Ясна річ, ми пояснили донечці, що лялька говорила погані слова, й вона погодилася, що так поводитися негарно, але куди дивиться виробник? На мою думку, компанія вчинила украй безвідповідально, випустивши в продаж такі ляльки! І я не єдина, хто чув, як вона лається. Ви теж можете це почути».

Згодом представник компанії Mattel Inc, що виготовляє Барбі, повідомив, що вони розпочали розслідування інциденту. Однак чим все закінчилося, не повідомляється.

Матюкається лялька чи ні, ви можете вирішити самі, проглянувши наступне відео:

Джерело: http://fedpost.ru/lydi/46174-v-prodazhe-poyavilis-materyashhiesya-barbi.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.