Британських водіїв штрафуватимуть за Apple Watch Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2014 16:18 · Розділ: Техніка

Далеко не всі люди здатні оцінити переваги сучасних гаджетів – недавно, для прикладу, британські експерти вирішили, що за носіння годинників Apple варто штрафувати – мовляв, вони частенько стають причиною аварій на дорогах.

Втім, далеко не всім британцям доведеться відмовлятися від новинки: під заборону потраплятимуть водії, і то лише ті, які користуються Apple Watch за кермом. Іншими словами, гаджет прирівняли до смарфонів, і зовсім скоро у країні планують винести заборону на використання Apple Watch за кермом. Що цілком справедливо, слід відзначити, адже гаджети добряче відволікають і чато провокують аварії на дорогах.

Пропозицію карати водіїв штрафами за використання «розумних» годинників за кермом висунули спеціалісти Британського інституту професійного водіння. Фахівці вирішили, що представлена недавно новинка від Apple нічим не відрізняється від мобільного телефону чи смартфону, а отже, за використання гаджету під час водіння необхідно стягувати штраф.

Як уже зазначалося вище, у Британії штраф за використанням гаджетів за кермом стягувався й раніше – в середньому сто фунтів стерлінгів за одне порушення. Причина штрафів цілком адекватна – використання гаджетів і справді відволікає водія і безпосередньо впливає на якість водіння. Якщо ж порушник знову попадеться, то заплатить тисячу фунтів стерлінга. Втретє у нього вже відберуть водійські права.

Продажі Apple Watch розпочнуться наступного року (фото з сайту www.uznayvse.ru)
Продажі Apple Watch розпочнуться наступного року (фото з сайту www.uznayvse.ru)

Зазначимо також, що за використання гаджетів за кермом в процесі водіння карають і в інших країнах - в Іспанії, Нідерландах, Швеції та Данії, отож, переконують експерти, існує висока вірогідність того, що Apple Watch заборонять і там.

Втім, навряд чи такі обмеження скоротять користувацьку аудиторію компанії, адже на вихід гаджета вони чекали досить довго – в цілому, кілька років. І нарешті їхні очікування оправдалися – дев’ятого вересня компанія представила Apple Watch разом з iPhone 6.

Випущений годинник здатний синхронізуватися зі смартфоном, після чого на його екран можуть виводитися повідомлення, що приходять на смартфон, а також повідомлення із соціальних мереж. А ще пристрій здатен програвати музику та відео, виконує функцію навігатора і відстежує біометричні показники свого власника. В продаж він надійде вже наступного року.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.