Українці перестали купувати автомобілі Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.09.2014 10:45 · Розділ: Авто-мото

Українці перестали купляти нові автомобілі, надаючи перевагу придбанню автомобілів, які були у вжитку. Як стало відомо, в липні цього року офіційно було продано і поставлено на реєстрацю близько 17 тисяч нових автомобілів, що, по підрахункам експертів, майже на 30% більше цього ж показника за минулий місяць, але на 50% менше за той же самий період в минулому році.


Пресс-центр ассоціацї «Укравтопром» відмічає, що за липень в україні було куплено всього порядка семи тисяч нових легкових авто, які становлять найбільший сегмент автомобільного ринку країні. Таким чином, в порівнянні з аналогічним показником в минулому місяці співвідношення збільшилось на одинадцять відсотків, а в порівнянні з минулим роком зменшилось більше, чим на 60%.

Ринок первинного продажу легкових авто охопив приблизно 93% від загального показника, а це приблизно сім тисяч нових транспортних засобів. Відносно червня цього року, ця цифра збільшилась на 10%, але, в порівнянні з показниками минулого року, впала на цілих 62%. Вторинний ж ринок, спеціалізація якого продажа маз, заз, DAEWOO та інших вітчизняних виробників так само відчув на собі автомобільну кризу. Це обумовлено різким підняттям цін на зарубіжну валюту.

Всього ж, за перше півріччя, на вітчизняному ринку первинного продажу автомобілів було зареєстровано близько 65 тисяч нових легкових транспортних засобів. Значне зниження первинних продажів, в порівнянні з минулим роком, обумовлено як політичними подіями, так і нестабільним курсом валют. В цілому, показники, в порівнянні з минулим, 2013 роком, знизились майже на половину.

Слідом за за кризою на первинному ринку, зрозуміло, що це торкнеться і ринку вживаних авто. Як повідомляє «Укравтопром», продажі автомобілів, які були у вжитку певний період часу, знизився до 23% в порівнянні з червнем, а в порівнянні з показниками минулого року ця цифра перевершила 45%.

Також пресс-центр «Укравтодору» доповів, що найбільш популярними серед українського автомобільного «секонд-хенду» залишаються комерційні авто, продаж яких в серпні сягнув майже 7 тисяч. Легкових ж авто в серпні було зареєстровано всього-навсього 345 одиниць, автобусів ж – всього 50.

Загальні ж цифри не такі втішні, як того б хотілось. За перше півріччя цього року ринок б/в автомобільної техніки скоротився на 29% від того ж показника в минулому, 2013 році. Крім того, ця тенденція продовжує знижуватись, відповідно до ситуації, що склалась в країні за останніх пів року.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.